Wpis z mikrobloga

Umowilem sie z dziewczyna na randke, nasze drugie spotkanie, poznalem ja na tinderze. Fajna kobieta ale wpienila mnie dzisiaj bardzo mocno!

Spotkalismy sie na przystanku i szlismy do restauracji deptakiem jakies 600m. Na przeciwko nas szlo trzech łepkow i przechodzac obok nas jeden cwaniaczek skomentowal „ale sucz! Bralbym na ostro!”, ja nie przerywalem rozmowy i olalem to. Jak sie okazalo wedlug niej powinienem zareagowac i nazwala mnie cipą tchorzliwą...

I co mialem niby zrobic? Leciec z lapami na tych dresow? Jeszcze bym #!$%@? dostal albo kose...

Co myslicie?

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #materializm #pieniadze #pracbaza #tinder
  • 98
o widze ze panowie wychowywani w idei "zostaw, ustąp głupszemu". Całe życie będziecie ruchani w dupe. Nie mówię ze masz do nich startować z łapami ale zwykle "zamknij ryj" albo "#!$%@?" całkowicie by wystarczyło. W ogóle ktoś zaczepia słabszego człowieka w twoim otoczeniu a ty nic? Znieczulica kompletna?


@PanG: Osobiście znam 2 sytuacje z mojego miasta. 50k

Podobne sytuacje co wyżej. W jednej para sobie szła, a w drugiej siedzieli na
Pobierz cagedindreams - > o widze ze panowie wychowywani w idei "zostaw, ustąp głupszemu". Ca...
źródło: comment_Jukp8YSZNC2tQ9uOuX2quwdrOYrVsuVn.jpg
@frikidiki: Olej typiarę. Widocznie chciała przeczytać w nagłówkach o tym, jak trzech sebixów Cię zabiło. Gdyby miała chociaż odrobinę instynktu samozachowawczego, to wiedziałaby, że w takich sytuacjach tylko spokój może nas uratować. Nie ma żartów. Poza tym, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się narażał dla randomowej loszki. Życie to nie amerykański film.
@frikidiki: @TonyP: Nie licząc najbliższej rodziny, to chyba nikt i nic nie jest warte ryzyka jakie tutaj potencjalnie mogłeś podjąć, czyli poważna utrata zdrowia. Zdrowia, które jest najcenniejszą rzeczą jaką w życiu masz. I to wszystko chciałeś zaryzykować dla jakiejś popieprzonej typiary? Powinieneś ją zrugać z góry na dół i wysłać ją do Sebixów. Olej ją.