Wpis z mikrobloga

Umowilem sie z dziewczyna na randke, nasze drugie spotkanie, poznalem ja na tinderze. Fajna kobieta ale wpienila mnie dzisiaj bardzo mocno!

Spotkalismy sie na przystanku i szlismy do restauracji deptakiem jakies 600m. Na przeciwko nas szlo trzech łepkow i przechodzac obok nas jeden cwaniaczek skomentowal „ale sucz! Bralbym na ostro!”, ja nie przerywalem rozmowy i olalem to. Jak sie okazalo wedlug niej powinienem zareagowac i nazwala mnie cipą tchorzliwą...

I co mialem niby zrobic? Leciec z lapami na tych dresow? Jeszcze bym #!$%@? dostal albo kose...

Co myslicie?

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #materializm #pieniadze #pracbaza #tinder
  • 98
  • Odpowiedz
@frikidiki: Daj sobie z nią spokój. Patuska taka sama jak tych trzech gości :p

Skoro laska na drugim spotkaniu wyzywa Cię od cip to znaczy że jest zdrowo niezrównoważona. Tylko powiedz jej o tym. Nie bądź tchórzliwą cipą jak większość kobiet które w analogicznej sytuacji po prostu zrywają kontakt.
  • Odpowiedz
@frikidiki: byłem kiedyś z taką patuską która sama prowokowała sytuacje, np. szło takich 3 dresików to potrafiła idąc ze mną ich trącić z bara i oczywiście oni z łapami do mnie, a ja nigdy jakimś koksem nie byłem i też łagodziłem sytuacje xD Ona później bekę cisnęła z tych dresów i była to dla niej zabawa, ale szybko #!$%@?łem z tego póki miałem jeszcze wszystkie zęby. Niedojrzała panna i tyle
  • Odpowiedz
@frikidiki Mordelini ty jeszcze pytasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedz Jej sajonara osobiście albo telefonicznie żeby zapiekło. Narażanie zdrowia dla takiej sprawy to nieroztropność biorąc pod uwagę, że seba był mocny w gębie bo miał kolegów (bedboj).
  • Odpowiedz