Wpis z mikrobloga

@Megasuper: chłopak jest sobą, trzeba mu to wybaczyć, to się dobrze oglada, Maks cebula, wszystko zwykle, wszędzie śmierdzi, tam gdzie nie śmierdzi, turyści! Małpy chvje, pingwiny nie pijo, #!$%@?. Się w największą biedę w danym kraju i opisuje że #!$%@? tam jest i #!$%@? albo komuniści albo pedały albo jedno i drugie.

I właśnie dlatego każdy to ogląda, bo patrząc myśli jakby to zrobił, tam, lepiej niż ten zjeb... ale nie
@Megasuper: Trochę zagłębiłem się w temat Sahary Zachodniej i tam faktycznie nic nie ma. Swego czasu na powierzchni prawie takiej jak Polska mieszkało 100 000 ludzi z czego większość to koczownicy gdzieś na środku pustyni xDDD Do tego jedna droga z góry na dół, skorumpowana policja, kilka stacji benzynowych (niektóre po atakach zapewne w celu pozyskania paliwa co Faza pokazał) i wewnętrzny konflikt Maroka z lokalną partyzantką. Ta druga skupiona w
Pobierz wojtasmks - @Megasuper: Trochę zagłębiłem się w temat Sahary Zachodniej i tam faktycz...
źródło: comment_ygOivcLuyhhMB7Yj2e9cMeGtgCBLjA7t.jpg
@wojtas_mks po co takie państewko w ogóle istnieje to nie wiem, ciekawi mnie też czy były tam jakieś ruchy niepodległościowe kiedyś bo ludzie chcieli mieć swój kraj gdzie nic nie ma XD mogliby dołączyć te teren np do maroko, aż sobie na wikipedii obczaje tą sahare zachodnią ( ͡º ͜ʖ͡º)