Wpis z mikrobloga

Oj tam bez przesady :) Miałem przyjemność być na/w Saharze w tym roku i dalej. Zupełnie inaczej, świetny klimat, gorąco, sucho i wietrznie. Dobre jedzenie (w Dakhli - potem już tylko bieda i nędza) i bardzo tanie. Widoki monotonne, ale mimo to ciekawe na maksa, zwłaszcza jak się jedzie wzdłuż Oceanu (zdarzają się odcinki że widać plaże). Co jakiś czas wyrastają jakieś namioty, czy inne drewniane konstrukcje - całkowicie z dupy, pośrodku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Megasuper: zawsze mnie to dziwi że znajdzie się w #!$%@? ludzi którzy to muszą powiedzieć jakie to jest #!$%@? i w ogóle, zamiast po prostu nie oglądać i tyle, ci co oglądają siedzą cicho i sobie oglądają, bo widocznie się im to podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy go #!$%@? jakiś ciapak albo murzyn za bycie białym, typ chyba nie zdaje sobie sprawy że są miejsca które powinno się unikać


@DarkenSound: Ty chyba nie rozumiesz jak działa świat xD #!$%@? fazowski już raz zjechał całą Afrykę i większość bliskiego wschodu, a o ameryce południowej i azji nie wspominając. Nikt go nawet nie pobił xD Ale wykopki co ze wsi nigdy nie wyjechali tylko myślą jak poza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtas_mks: może jestem jakiś dziwny, ale właśnie to co wymieniles jest dla mnie mega ciekawe i interesujące więc pokazuje, że jednak COŚ wartego uwagi, a tym bardziej pokazania tam jest.

Aczkolwiek ja jestem takim człowiekiem, że dla mnie wszędzie na świecie znajdzie się coś ciekawego i wartego zobaczenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Ciekawe kiedy go #!$%@? jakiś ciapak albo murzyn za bycie białym, typ chyba nie zdaje sobie sprawy że są miejsca które powinno się unikać


@DarkenSound: Ty chyba nie rozumiesz jak działa świat xD #!$%@? fazowski już raz zjechał całą Afrykę i większość bliskiego wschodu, a o ameryce południowej i azji nie wspominając. Nikt go nawet nie pobił xD Ale wykopki co ze wsi nigdy nie wyjechali tylko myślą jak poza
  • Odpowiedz
@Ethordin niech ktoś!! Fazowski ma taki styl i tak właśnie podróżuje, sądzisz, że potrafisz zrobić to lepiej, to jedź w świat! Każdy #!$%@? na niego i ma wielki ból dupy, to powinien zrobić tak, a tamto inaczej. Wszyscy wielcy podróżnicy, o których nikt nigdy nie słyszał i nie będzie.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Gość jest świetny. Zawiewa często cebulą jak np. Zwiedzał „piramidy Inków” w Ameryce południowej i na krzywy ryj się władował gdzieś pod siatką :D i ta reklamówka biedronki
  • Odpowiedz
@Megasuper: tak na serio to on nic nie pokazuje turystycznego, odcinki to głównie: ból dupy, cebulenie, #!$%@? ale #!$%@?, łapiemy stopa xD Ale to nic... ma swój klimat. Mnie zastanawia tylko to, dlaczego on jest takim ulanym guźcem skoro tyle łazi i tele się poci w tej Afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz