Wpis z mikrobloga

Zmalowałam Wiedźmina to #chwalesie Jak widać całkiem spory ten chłop.
Myślę, że mógłby zastąpić niejednego stojącego ochroniarza, budzi respekt( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#wiedzmin #rozowepaski #rozowypasek #rysujzwykopem #malujzwykopem #malarstwo #gry #art #atencyjnyrozowypasek
Tag do obserwowania: #milamadeart
Instagram do obserwowania: mila.madeart
milalulu - Zmalowałam Wiedźmina to #chwalesie Jak widać całkiem spory ten chłop. 
My...

źródło: comment_oyHMx6TqREKtxbSMa3jVpx5LDth50R6f.jpg

Pobierz
  • 241
@Scooterek: Nie ponowić, tam był obraz, tutaj jest z autorem a jutro może i pojawi się kolejny post też powiązany z ta pracą. Super jeśli będzie plusowany i nie zamierzam się ukrywać, ani tego że jestem kobietą i będę z pewnością publikować swoje prace i zdjęcia z nimi, nawet postaram się zadbać o to, żeby były to fajne, przyjemne dla oka fotografie, spójne kolorystycznie i w dobrym ujęciu! Chcę żeby cieszyło
@milalulu super obraz i fajne zdjęcie nie słuchaj tych wykopkowych dopierdzoelaczy, widać po innych zdjęciach ze taki masz styl ubierania się bardzo kobiecy i estetyczny dla nich najlepiej jak byś miała na sobie worek po kartonach i parchy na twarzy..mogli by sobie jeszcze bardziej pouzywac w komentarzach. Wykop to przestrzeń dla każdego A niektóre osobniki chyba myślą że to ich prywatne podwórko. Maluj wincyj i dawaj foty. Powodzonka:)