Wpis z mikrobloga

nie słuchaj tych wykopkowych dopierdzoelaczy, widać po innych zdjęciach ze taki masz styl ubierania się bardzo kobiecy i estetyczny dla nich najlepiej jak byś miała na sobie worek po kartonach i parchy na twarzy..mogli by sobie jeszcze bardziej pouzywac w komentarzach

Wykop to przestrzeń dla każdego


@Olga_Lengyel: No to jak w końcu jest? Jeden może wstawiać zdjęcia, ale już drugi nie może tego krytykować? Trochę wybiórcza jest ta twoja logika. Tu
  • Odpowiedz
@romek898 zazwyczaj wszystkie portale zrzeszające społeczność działają na zasadzie atencji brawo odkryles Amerykę i nie wiem o co chodzi z tymi ludźmi co coś udają tam na końcu zdania. Ps: można sobie krytykować co sobie tylko wykopek upatrzy i można też pisać by się tym nie przejmować jak ja to uczyniłam:)
  • Odpowiedz
Chcę żeby cieszyło ale widzę, że u Ciebie widok kobiety chyba budzi niezdrowy wnerw ;p


@milalulu: Nie wiem gdzie znalazłaś w mojej wypowiedzi wnerw.

Ja po prostu uważam, że traktujesz w tym momencie innych użytkowników wykopu jak idiotów, którzy oczywiście nie skapną się że coś już było, bo przecież wcale nie przeglądają na bieżąco swoich ulubionych tagów, wpisów i znalezisk. Sądzisz że można im wciskać to samo po raz kolejny, a
  • Odpowiedz
@milalulu: ja prdl z niektórych komentarzy () jesteś zajebiście utalentowana, do tego bardzo ładna i sto razy bardziej wolę oglądać tego typu foty w gorących niż połowę treści graficznych wstawianych tutaj, na które chcąc nie chcąc muszę się natykać. ale nie, nie wstawiaj broń Boże nic, bo Ci atencję zarzucą, a do następnego foto pozuj w burce najlepiej. ironizuję oczywiście. pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@milalulu: Daleko mi od wykopowego spermiarstwa, bo jesteś atrakcyjną kobietą, ale Twoja osoba obok Twojego dzieła sugeruje, że obraz jest niezbyt dobry (Twoim zdaniem) i musisz podbić jego zasięg swoją osobą. Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie, bo obraz broni się sam
  • Odpowiedz