Wpis z mikrobloga

No i skonczyło sie eldorado BestCeny xD Skarbówka wreszcie sie za nich zabrała i bardzo k*rwa dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie aukcje Bestceny znikły z serwisu Allegro i anulowali dotychczasowe zamówienia również ze strony. Klienci nie mogą liczyć na zwrot pieniędzy, bo konto firmy zablokował urząd skarbowy xDDDDDDDDDDDDDD Coś czuje że ten burdel na kółkach już sie nie podniesie po tej akcji ponieważ tam były wały na grube miliony pln żeby nie odprowadzic VAT-u przez dobre kilka lat działalności. Pomijając już fakt że towar jakim obracali był niewiadomego pochodzenia, zapewne jakis dropship bo polska dystrybucja to nie była. Oszczedni inaczej którzy tam dokonali zakupu nie stawali sie właścicielem urządzeń tylko wypożyczali go od bestceny. Ciekawe jak to teraz bedzie wygladalo skoro fiskus może ścigać firmę jak i klienta końcowego bo ten uczestniczy w oszustwie. Wiekszosc klientów nie było świadomych tej praktyki bo mało kto czytał regulamin. A opinie o sklepie były głównie pozytywne bo dla wiekszosci pospulstwa które tam kupowało liczyła sie jedynie cena i to czy towar szybko został wysłany ( ͡° ͜ʖ ͡°) łatwo sie wkupic w sympatie nieświadomego odbiorcy smarując jakies akcje partnerskie na yt znanych kanałów recenzenckich o tematyce mobilnej powodując tym samym iluzje renomowanego sklepu. Śmiac mi sie chce z tych którzy tak szli w zaparte i bronili tego syfu że legit itp. Kolejne będą Dragonist i inne tego typu firemki.

#bestcena #finanse #afera #oszukujo #januszebiznesu #ecommerce #allegro #telefony #smartfon #android #apple #iphone #sklepyinternetowe #zakupy #skarbowka #vat #us #bojowkaandroid #fiskus
s.....y - No i skonczyło sie eldorado BestCeny xD Skarbówka wreszcie sie za nich zabr...

źródło: comment_rT7FP49OBLCSjFYUvmUs2NYohFhpW8Cl.jpg

Pobierz
  • 45
@Heady1991: Zrobił furore bo oferował sprzet a a raczej jego wypozyczenie (taki hack na ominiecie opodatkowania) ale mało kto czytał regulamin i brneli w zakupy w tym sklepie nie wiedzac w zasadzie co kupuja a pozniej zdziwko że np. samsung polska nie przyjmuje telefonu na gwarancje bo telefon jest z rynku na Słowacje czy inne Chiny. ¯
@podjad3k: A no to ze kto szanuje swoj pieniadz nie kupuje w tego
@s-k-fantasyfactory: 3 telefony od nich miałem, jeden musiał przez procedurę reklamacji przejść - nie było z tym problemów. Na wszystkie miałem paragony, więc nie wiem o co wam chodzi z wypożyczaniem. Co do gwarancji to na co to komu?