Wpis z mikrobloga

No i skonczyło sie eldorado BestCeny xD Skarbówka wreszcie sie za nich zabrała i bardzo k*rwa dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie aukcje Bestceny znikły z serwisu Allegro i anulowali dotychczasowe zamówienia również ze strony. Klienci nie mogą liczyć na zwrot pieniędzy, bo konto firmy zablokował urząd skarbowy xDDDDDDDDDDDDDD Coś czuje że ten burdel na kółkach już sie nie podniesie po tej akcji ponieważ tam były wały na grube miliony pln żeby nie odprowadzic VAT-u przez dobre kilka lat działalności. Pomijając już fakt że towar jakim obracali był niewiadomego pochodzenia, zapewne jakis dropship bo polska dystrybucja to nie była. Oszczedni inaczej którzy tam dokonali zakupu nie stawali sie właścicielem urządzeń tylko wypożyczali go od bestceny. Ciekawe jak to teraz bedzie wygladalo skoro fiskus może ścigać firmę jak i klienta końcowego bo ten uczestniczy w oszustwie. Wiekszosc klientów nie było świadomych tej praktyki bo mało kto czytał regulamin. A opinie o sklepie były głównie pozytywne bo dla wiekszosci pospulstwa które tam kupowało liczyła sie jedynie cena i to czy towar szybko został wysłany ( ͡° ͜ʖ ͡°) łatwo sie wkupic w sympatie nieświadomego odbiorcy smarując jakies akcje partnerskie na yt znanych kanałów recenzenckich o tematyce mobilnej powodując tym samym iluzje renomowanego sklepu. Śmiac mi sie chce z tych którzy tak szli w zaparte i bronili tego syfu że legit itp. Kolejne będą Dragonist i inne tego typu firemki.

#bestcena #finanse #afera #oszukujo #januszebiznesu #ecommerce #allegro #telefony #smartfon #android #apple #iphone #sklepyinternetowe #zakupy #skarbowka #vat #us #bojowkaandroid #fiskus
s.....y - No i skonczyło sie eldorado BestCeny xD Skarbówka wreszcie sie za nich zabr...

źródło: comment_rT7FP49OBLCSjFYUvmUs2NYohFhpW8Cl.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@k3lt: Oni raczej znaleźli sposób, żeby obejśc ten podatek.

Czy ja też jestem złodziejem, jeżeli płacę swoim prawnikom za robienie optymalizacji kosztów? Nie zrozumiesz tego, bo nigdy nie byłeś na swoim.
  • Odpowiedz
@Egribikaver: Sposób to było sprzedawanie urzadzen w cenie netto bez odprowadzenia VAT-u i prawnie "wypożyczenie" go kupcowi który w zasadzie nie miał świadomości (ten co nie czytał regulaminu sklepu) że nie staje sie nabywcą telefonu na siebie .
  • Odpowiedz
@Egribikaver: Ale ty głupi jestes typie aż mi cie żal xD Bazujesz sie na tym ze ktos napisal " problemow nie bylo". No nie bylo jak ktos piszac taka opinie opiera sie wylacznie na tym ze otrzymal produkt ktory funkcjonuje do dzis nie
wchodzac w szczegoly ze nie zostal wlascicielem rzeczy a produkt zostal sprzedany w nielegalny sposób ponadto nie posiada zadnej gwarancji - jedyna gwarancja jaka tam byla to taka
  • Odpowiedz
nie posiada zadnej gwarancji


@s-k-fantasyfactory: Podajesz informację nieprawdziwą, bo tak jak ktoś napisał z gwarancją nie było problemu.

zajebista gwarancja zeby sie ktoś nie skuł na autoryzowanym serwsie bo bedzie placz i lament o zwrot kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@s-k-fantasyfactory: Ostatnio miałem płacz, bo mi nie chcieli uznać gwarancji w super uczciwym RTVEuroAGD, więc dla mnie profit żaden że kupuję z "pewnego" źródła, bo wszędzie
  • Odpowiedz
@Egribikaver: 1. A czy ten ktos kto pisał ten twój przeczytany komentarz pisał o GWARANCJI SKLEPU czy PRODUCENTA URZADZENIA? Bo urzadzenia nie byly z rynku europejskiego i niestety gdzie bys go nie oddal to nie przyjma na naprawe bo urzadzenie spoza oficjalnej dystrybucji nie kwalifikuje sie do napraw gwarancyjnych :) a gwarancja była, owszem - ale sklepu o której pisałem wczesniej ze jak cos sie działo to odsyłałes urzadzenie do BestCeny
  • Odpowiedz
i taka gwarancja to jest tylko z nazwy ( cos sie stanie to my zalatwimy tak by bylo dobrze )


@s-k-fantasyfactory: Ale chyba o to chodzi konsumentowi. Ja jako klient tylko tego wymagam i skoro fizycznie po mojej stronie nic się nie zmienia, to nie mogę powiedzieć że zostałem oszukany.
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory jak się ma ten regulamin do tych paragonów co dostałem na te telefony co kupiłem?
I co mnie interesuje że mnie autoryzowany serwis wyśle na drzewo skoro mi sprzedawca wymienia sprzęt na sprawny?
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: No nareszcie, może niedługo kupując telefon w necie nie będzie trzeba przegrzebywać się przez oferty pseudo sklepów rejestrowanych w rajach podatkowych i nie wystawiających faktur VAT dla kupujących w Polsce. Ha tfu dla oszustów pokroju Bstceny, Dragonist itp.
  • Odpowiedz
@musztym powiedz jaki wpływ ma pensja do elektroniki, która jest i tak produkowana w Chinach a ta cena różnicy to podatek VAT. Więc jedynie kto się wzbogaci to Państwo
  • Odpowiedz
że np. samsung polska nie przyjmuje telefonu na gwarancje bo telefon jest z rynku na Słowacje czy inne Chiny.


@s-k-fantasyfactory: tylko, ze producenci bez problemów przyjmowali telefony w ramach gwarancji czy reklamacji. Więc mogłeś taniej kupić i nie miałeś problemów z oficjalnym serwisem
  • Odpowiedz
@gooorsky: Ale lanie wody xD W regulaminie wyraźnie pojawiają się słowa "oferta Genius" a następnie "wynajem towarów". Pod przykrywką skorzystania z dodatkowej gwarancji użytkownik zgadza się na zawarcie umowy najmu "kupowanego urządzenia" po czym na e-mail dostaje dokumenty zgodnie z którymi urządzenie jest wynajmowane - tak stanowi regulamin. Także dałeś sie nabrac
  • Odpowiedz