Wpis z mikrobloga

Szeregowiec rajan ma już ponad 20 lat i nadal wygląda znakomicie. Połączenie praktycznych efektów specjalnych plus trochę komputerowych, powodują że po tylu latach daje rade. Teraz #!$%@? tego cgi i wygląda to jak guwno. No i ostatnio to coraz gorsze te cgi, jakbym oglądał cinetamicsa z gry produkcji 2003-2005 xD Ten masters od the air, chyba w 6 lub 7 odcinku było te cgi takie #!$%@?, masakra xD
wfyokyga - Szeregowiec rajan ma już ponad 20 lat i nadal wygląda znakomicie. Połączen...

źródło: temp_file5005528511300271322

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Remaster Ryana na blurayu coś pięknego. Ze świecą szukać tak świetnie wyglądających filmów. Na myśl przychodzi jedynie Aliens które również się świetnie zestarzało.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ostatnio oglądałem kompanie braci i jak na tak stary film to efekty wyjebongo budynek ma się zawalić to się wali a nie na green screenie wszystko
  • Odpowiedz
@SpiralMatai: Aliens czyli Alien 2 właśnie fatalnie się zestarzało. Te walki z obcymi przed krolową to masakra. Jestem w szoku, że Cameron wypuścił takiego montażowego gniota, gdzie wszystkie alieny (wiem, bo widziałem parę lat temu, sam nie wierzyłem jak znajomy "opowiadał mi inny film") mają dla siebie ułamek sekundy, a pierwsza połowa jest o wiele za długa.
  • Odpowiedz
@wfyokyga mam podobnie jak pamiętam mad maxa z 2015 gdzie większość to były prawdziwe efekty i prawdziwe auta. A w momencie jak ostatnio widziałem trailer w kinie do tego mad max furiosa to ja #!$%@? ile cgi to głowa mała. Jeszcze wyglądało to fest sztucznie
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: nigdy im nie wybaczę jak zje**li przejście przez mroczna puszcze - ten fragment zawsze działał mi na wyobraźnię przy czytaniu a w filmie wygląda to antyklimatycznie
  • Odpowiedz
@wfyokyga: to samo np Black Hawk Down, nie wiem co się zadziało ale te filmy z przełomu wieków ogląda się o niebo lepiej niż produkcje o dekadę czy dwie młodsze
  • Odpowiedz
@Fortis_: tam wszystko wygląda antyklimatycznie, zwłaszcza zbroje - niby fancy a wyglądają tak że zastanawiasz się ki #!$%@? i po co to - powinien mieć klimat mroczny, władcy pierscieni, zwłaszcza przy krasnoludach
  • Odpowiedz