Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!

Dzisiaj kolejna wariacja na dobrze wszystkim znany temat, czyli

Szpinakowy omlet z awokado

3 jajka
2 garście szpinaku
10g masła
1 awokado
1 ząbek czosnku
Papryczka chili
Kolendra
Sok z cytryny
Sól, pieprz

Szpinak zblendować z jajkami, doprawić solą i pieprzem i usmażyć na rozgrzanym maśle.
1/2 awokado rozgnieść z posiekanym czosnkiem, chili, kolendrą, sokiem z cytryny, solą i pieprzem.
Pozostałe awokado pokroić w cienkie plastry i skropić sokiem z cytryny żeby nie ściemniało.
Usmażony omlet przełożyć na talerz, posmarować pastą z awokado, ułożyć plastry i złożyć na pół.
MAKRO: 566kcal 26B 46T 9W

*tym, dla których bez mięsa to nie jedzenie polecam dorzucić wysmażony boczek albo  plastry chorizo

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw #wegetarianizm #mirkoprzepisypl
c.....i - Dzieeeń dobry Mirko!

Dzisiaj kolejna wariacja na dobrze wszystkim znany te...

źródło: comment_omxN3bNhuIY0o4j5S63yReeEScGCb8q9.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mayek pół awokado, bo drugie pół jest rozgniecione. Normalnie, kroisz w poprzek, na plasterki nieprzekraczające 1mm grubości. Potem zgarniasz to na szeroki nóż i dłonią rozkładasz plasterki.
Lepiej tego nie jestem w stanie wytłumaczyć, jeśli nie możesz sobie tego zwizualizować to zobacz na yt tutorial na róże z awokado :)
  • Odpowiedz
Ile avocado ma wegli? Jestem 3 dzień na diecie i wczoraj w myfitnesspal sprawdzałem i wydało mi się sporo. Teraz mnie oświeciło że chyba tam podaje razem z błonnikiem, który się nie liczy, nie? Czyli spokojnie można całe avocado wciągnąć dziennie?

PS bardzo ładne śniadanie. U mnie dzisiaj będzie na kolacje.
  • Odpowiedz