Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #tinder #s-x #blackpill #polska #bekazrozowychpaskow

Jak myślicie, czy bogaty Włoch spotyka się z nią, bo marzy mu się związek z tą dziewczyną, czy po prostu chce ją puknąć, a po czasie jak mu się znudzi, zamieni ją na inną, głupiutką dziewczynę z Europy Wschodniej?
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #kiciochpyt...

źródło: temp_file2449235845402493908

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malphite_support_enjoyer: Moim zdaniem to akurat nie są kompleksy, a ostateczny upadek czytelnictwa połączony z masowym wchłanianiem amerykańskiej popkultury i anglojęzycznego contentu z sociali. Jestem skłonny uwierzyć, że tym zoomerkom autentycznie w pierwszej kolejności przychodzą na myśl wyrażenia angielskie, które tak dobrze znają z internetu i oglądanego dzień w dzień netflixa.
  • Odpowiedz
chce ją puknąć, a po czasie jak mu się znudzi, zamieni ją na inną


@Kopytnik_1: i tak się to toczy, a ona z kolei zmieni go na innego, bo już ma w kolejce ustawiający się fagasów. Na pewno nie jest tak że ona będzie za nim płakać w poduszkę. Będzie mieć fart ten bogaty Włoch jak w międzyczasie korzystając z jego hajsu i wyciągając od niego drogie prezenty nie będzie
  • Odpowiedz
@Greensy: no ja tam bym nie chciał żeby mnie jakiś Włoch upił i zapinał na swojej Omedze, ale to each their own jak to mawiają xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopytnik_1 weźnie z nią ślub da jej wszystko plus wypłatę w gębie będzie księżniczce przynosił plus codziennie będzie ją karmił w kolejności tiramisu capuccino spaghetti lasagne bolognese
  • Odpowiedz