Wpis z mikrobloga

John varvatos artisan puree
Testował ktoś ? Opowie mi coś o nim ? Bezpieczny na blindbuy? Może jakieś podobnie pachnące perfumy żebym mógł sobie uzmysłowić jak pachnie ?
#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
@propafenon jak lubisz klimaty Versace Man eau fraiche, Jimmy Choo Man Ice czy Dior Homme Cologne, to powinien Ci się spodobać. Prościej to ładny świeży, cytrusowy zapach o dobrej trwałości.
  • Odpowiedz
@propafenon: @propafenon: kiedyś najarany byłem żeby go kupić, aż przeczytałem, że trwałość to godzina. Podziękuję za kolejne The One, na twoim miejscu nie przyjmowalbym czegoś i trwałości rosołu wylanego do kałuży.

  • Odpowiedz
@kyperinho: ściągałem z Niemiec flache dla @sunny-d może coś od siebie napiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) trwałość jak na swieżaka ma dobrą. Trzeba wziąć poprawkę na to, że atomizer w artisan jest mega oszczędny, coś jak w moschino uomo
  • Odpowiedz
@propafenon: @kyperinho: Blindbuy bardzo bezpieczny. Parametry jak na świeżaka moim zdaniem ponadprzeciętne. Z atomizera leci mała chmurka tak jak napisał król kloszardów @mekekeke a mimo to bez dokładania kolejnych psików można go ładnie na sobie czuć. Gdyby to była sama cytryna to by się pewnie szybko ulotniła ale jest tam jakaś nutka, która później przechodzi w swego rodzaju puder i utrzymuje ten zapach dłużej.
  • Odpowiedz