Wpis z mikrobloga

Zapraszam do udziału w #rozdajo
Do wygrania tablet graficzny - Huion H430P trafi w ręce jednej z plusujących osób.

Robię #rozdajo ponieważ chciałbym wypromować przy okazji swoje kursy rysunku cyfrowego.
Szkolenia są dla każdego. Znajdą się dobre zadania dla tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

www.pelnabarwa.com

#digitalpainting #grafika #tworczoscwlasna #lapkobrazy
#gliwice #slask #krakow #lodz #warszawa #wroclaw #poznan
lapko - Zapraszam do udziału w #rozdajo
Do wygrania tablet graficzny - Huion H430P t...

źródło: comment_CofyIPvsMFoIDQKn3dm2AvyNvshIXXPT.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@janki3l @SirArthur: podczas kursu będzie można liczyć na indywidualną opiekę i dopasowane porady. Jest zwykle sporo osób, które są całkowicie zielone. Zaczynamy od tego czym właściwie jest tablet, jak go zainstalować, jak szkicować i używać najwazniejszych funkcji. Bardziej zaawansowane osoby dostają w tym czasie swoje zadania.
  • Odpowiedz
@Markezi94: mam ten model i może do rysowania się jakoś nadaje, nie wiem - nie rysuję. Ale do pracy przy grafice rastrowej typu szparowanie lub przy obróbce zdjęć to jest jakaś tragedia. Albo ja jestem jakiś #!$%@? i nie umiem używać.
  • Odpowiedz
Kupiłem XP-Pen G640 6 na 4 cale na Aliexpress za 120 zł. Piszą że ma 8192 poziomów nacisku, i jakaś wartość 5080 Lines per Inch.

Nie dość że czułość musiałem zmniejszyć do 1/4 tych 8192 poziomów (czyli wszystko powyżej 2048 około musiałem uciąć, bo nacisk jest za wysoki), to w jakimś programie do testu pokazywało tych poziomów wiele wiele mniej.

To 5080 LPI z obliczeń niby wychodzi że rozdzielczość to 30,480 x
rukh - Kupiłem XP-Pen G640 6 na 4 cale na Aliexpress za 120 zł. Piszą że ma 8192 pozi...

źródło: comment_1581107134UaWagzfAdCaQvw1FY77Qcd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz