Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 224
Zarzućmy klasykiem... Według mnie ludzie z nadwagą nie mogą być 5/10... 5/10 to przeciętność. Bycie grubym sprawia, że jest się z automatu poniżej przeciętnej. Grubej dziewczynie dam maksymalnie 4,5/10. Mimo to SMV tej nieatrakcyjnej kobiety na tinderze, przewyższa wielokrotnie wszystkich z tagu przegryw... Ilość atencji od płaszczących się przed nią beta-orbiterów sprawia, iż myśli ona sama o sobie, że jest co najmniej przeciętna... W tym samym czasie mężczyzna z podobną nadwagą, jest wyśmiewany przez kobiety, że powinien coś z tym zrobić.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #tinder #badoo #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #redpill
B.....W - Zarzućmy klasykiem... Według mnie ludzie z nadwagą nie mogą być 5/10... 5/1...

źródło: comment_akWjLzSRrRDV69qAyG7lTeJ2c2vg9n4e.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanDarcy Jesli nie czuł obrzydzenia to tak. Ale to chyba niemożliwe. Ja jestem ultraprzegrywem, ale w życiu z taką grubą swinia, bym się nie ruchał. Mimo genetycznego s----------a myślę, że mógłbym r----ć takie brzydkie i mega grube kobiety, ale w przypadkach takich jak te lepiej sobie zwalić. A nóż widelec ona zajdzie w ciążę. Wstyd. Już lepiej być prawikiem i zachować godność.
  • Odpowiedz
Bycie z kobietą która Cię nie pociąga, tylko po to żeby nie być sam, to moim zdaniem bóg-król wszystkich rodzajów przegrywu. Lepiej być prawiczkiem do śmierci, niż robić coś wbrew sobie i byś z kimś kogo nie uważasz za atrakcyjnego ze względu na strach przed samotnością, opinię otoczenia etc.


@Blackpill_RAW: Amen, dodałbym jeszcze dobrowolne wiązanie się z samotną matką i wychowywanie oraz utrzymywanie nieswojego b------a.
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: z naciskiem na k---a niektórzy ale i tak ona nie jest trochę puszysta tylko zwyczajnie zapuszczona. Nie mówiąc o ryzyku wystąpienia roznych chorób przez gowniany styl życia
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: @Dzien_dobry_bardzo: No ja mam kumpla co się z taką związał i są małżeństwem. Twarz w sumie lekko podobna do tej na zdjęciu, tylko nieco milsza, ale za to bardziej gruba (typowa kula, tak szeroka jak wysoka). To musi być jakiś f----z, bo nie wierzę w taki stopień desperacji. Co najgorsze (z mojego punktu widzenia), to jej charakter też pozostawia wiele do życzenia, ale jemu to być może
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@programista1992: np. Wychowywanie małego Jasona mulata... Pamiętkę po erazmusie w Rzymie... Kisne z takich beta-samców którzy okradają własne dzieci z zasobów które mogliby przeznaczyć na ich edukację, hobby itd. Zamiast tego wychowują nie swoje geny... Bycie ojczymem to ultimatywny stan beta....
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Smutne jest to, że ma całkiem ładną twarz i gdyby mniej żarła to wskoczyła by jakieś 2 punkty do góry. Czasem widzę grubaski, które mają naprawdę śliczną buzię i gdyby pozbyły się napompowanych policzków i wałka tłuszczu z podbródka to 9/10 spokojnie. A tak co najwyżej jak w twoim poście 4,5/10.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: U mnie grubi nie mają więcej niz 3/10 , grubość to cecha nabyta wiec szkoda mi grubasów nie jest, sam ważyłem 97kg i grałem w rugby potem schudłem do 70 i jest git, niektórym grubasy się podobają więc pewnie dla tamtych osób oni istnieją.
  • Odpowiedz