Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 224
Zarzućmy klasykiem... Według mnie ludzie z nadwagą nie mogą być 5/10... 5/10 to przeciętność. Bycie grubym sprawia, że jest się z automatu poniżej przeciętnej. Grubej dziewczynie dam maksymalnie 4,5/10. Mimo to SMV tej nieatrakcyjnej kobiety na tinderze, przewyższa wielokrotnie wszystkich z tagu przegryw... Ilość atencji od płaszczących się przed nią beta-orbiterów sprawia, iż myśli ona sama o sobie, że jest co najmniej przeciętna... W tym samym czasie mężczyzna z podobną nadwagą, jest wyśmiewany przez kobiety, że powinien coś z tym zrobić.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #tinder #badoo #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #redpill
B.....W - Zarzućmy klasykiem... Według mnie ludzie z nadwagą nie mogą być 5/10... 5/1...

źródło: comment_akWjLzSRrRDV69qAyG7lTeJ2c2vg9n4e.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackpill_RAW: Na pewno ma wspaniały charakter. Najlepszym dowodem na to jest fakt, ze nie potrafi zapanować nad obżarstwem i nie posiada samodyscypliny by ruszyć tłuste dupsko na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem bedzie mowic KoChAj SeRcEm A nIe OcZaMi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zabomen_2: Pisałem to już kiedyś... Mężczyźni uważają większość kobiet za mniej lub bardziej atrakcyjne... Kobiety uważają jedynie topowych Chadów za pociągających...
  • Odpowiedz
  • 63
@Blackpill_RAW na tinderze nie sprawdzisz atrakcyjności związkowej, tylko seksualną, a to dwie różne rzeczy. Jeśli mamy w głowie ons, to jesteśmy (jako ludzie) bardziej otwarci na różnorodność i mniej krytyczni. To taki mechanizm:
Facet widzi na tinderze grubą: no spoko, dzisiaj zaliczę grubą, zawsze coś nowego.
Ten sam facet widzi grubą wciskaną mu przez znajomych jako kandydatkę na dziewczynę: no błagam, nie spędzę życia z grubą.

Sama zauważyłam że jak byłam grubsza (nie taka jak dziewczyna z pic rel, ale spokojnie 15 kilo było do zrzutu) to zainteresowanie seksualne i tak było wysokie, ale związkowe było bardzo małe.
18 kilo później to seksualne stało w miejscu, a związkowe niesamowicie
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW Ona ma zawyżoną ocenę, ponieważ spermiarze swoim spermiarstwem ją do tego przekonali. Tak właśnie działa spermiarstwo, które psuje rynek. Widzi u siebie tylko grubą dupe, a cała jest tłusta, na dodatek nie ma cycków. Kompletnie nieatrakcyjna, ale pewnie i tak ma duże zainteresowanie, dlatego jej samoocena jest przesadnie zawyżona.
  • Odpowiedz
@PanDarcy: Bycie z kobietą która Cię nie pociąga, tylko po to żeby nie być sam, to moim zdaniem bóg-król wszystkich rodzajów przegrywu. Lepiej być prawiczkiem do śmierci, niż robić coś wbrew sobie i byś z kimś kogo nie uważasz za atrakcyjnego ze względu na strach przed samotnością, opinię otoczenia etc.
  • Odpowiedz