Wpis z mikrobloga

Bądź mną:
-miej 27 lvl
-nigdy nie miałeś POZYTYWNYCH kontaktów z dziewczynami
-nigdy nie miałeś od nich znaków
-urodziłeś się w zadupiu, gdzie wszyscy młodzi odjechali
-przenieś się gdzieś do dużego miasta i nadal to samo, bo wymogi nie zmalały a wzrosły
-miej dokładnie 180 cm - i nadal jesteś niewidzialny
-ubieraj się modnie i dbaj o siebie - nadal wszystko ma ciebie gdzieś, tylko chady i chady
-urodź się w czasach, gdzie panie tylko patrzą na wygląd
-jak miałeś styczność z paniami to tylko pogarda, wyśmiewanie, wykorzystywanie - przynieś kanapkę
-od czasów gimby bądź sam w tłumie
-przejdź technikum i studia bez pań
-chodź do pracy gdzie pań nie ma - a nie, pracy jeszcze szukam.... :/
-całe życie zainwestuj w IT - po czym wyjdź do rynku pracy gdzie wymagania z dnia na dzień się zwiększają i pracy nie ma. Bo bootcampy.
-bądź introwertykiem w wysokim stopniu
-miej typowo męskie i nerdowskie zainteresowania
-nie miej cech chada - kiepska twarz i budowa
-samotność odstrasza ludzi więc i charakter się nie rozwija - takie koło złośliwe
-twoje rodzeństwo i praktycznie cała rodzina ma partnera i nawet dzieci
-dziadkowie patrzą z smutkiem na ciebie
-nikt nie rozumie, że piramida płci w Polsce jest masakryczna dla takich jak ja
-z roku na rok bezsilność rośnie, bo by osiągnąć ILUZJĘ związku musisz wyłożyć WIĘCEJ wysiłku
-koledzy znikają bo rodziny swoje mają
-zostaje komp i gry
-stajesz się swoistym ,,memem" w rodzinie typowego przegrywa
-poznaj #blackpill i #redpill i zrozum, że właściwie nie będzie lepiej a będzie gorzej
-skoro nie będzie lepiej, to bardziej nie chce ci się nawet starać, bo wszystko ci jedno
-oszukuj siebie, że życie w samotności i życia seksualnego to twój wybór, a nawet się cieszysz że dzieci mieć nie będziesz bo słabe geny i tak naszą planetę szlag trafi jeszcze przed 2050 rokiem
-zmiana podejścia do życia nic nie daje bo żadne chakry i inne sprawy charakteru i samooceny nie zmienią podejścia ludzi do ciebie
-no i zostań dobity przez świadomość że hipergamia doprowadzi do tego że 1 chad będzie miał z 300 kobiet rocznie, a tacy jak ja to ani 1, a jak już to SMV 1/10 z chorobą psychiczną łaskę ci zrobi że na ciebie spojrzy.
-Jedyna zaleta takiego życia to względny spokój w smutku
-bój się HIV od Roksy czy innych takich pań
-nic na dłuższą metę nie cieszy jak sukcesy i inne przyjemności - bo nie ma się z kim nimi dzielić, i nikt niczego nie docenia
-koledzy o tobie pamiętają gdy masz im coś zrobić - przez co tracisz kolegów
#przegryw
  • 24
oszukuj siebie, że życie w samotności i życia seksualnego to twój wybór, a nawet się cieszysz że dzieci mieć nie będziesz bo słabe geny i tak naszą planetę szlag trafi jeszcze przed 2050 rokiem


@Zly_CzlowiekXD: W takich chwilach cieszę się, że urodziłem się ase ( _) Poza tym, czemu uważasz, że samotność (piszę o kolegach, bo z dziewczynami wiadomo jak bywa) jest zła? To mniej zobowiązań. Ludzie ograniczają
@czitauri: ja mam 168, i co mi z tego.. Jeśli jakąś się mną zainteresuje to poleci na pieniądze. Raczej nie dotrwam do 30 żeby łaskawie księżniczka mnie zechciała, to by było jak splunięcie sobie w twarz przyjąć taką p0lkę
@Przegrywacz: dootrwasz, uwierz mi, człowiek umiera bardzo długo, mam woja twojego wzrostu, który jebię golde lub piwko codzien (po 10 jak nic) , jest mega zdegenerowany, zasadniczo utracił mięśnie, nie pracuje już 30 lat, ale co ranek ma sile by walczyć o więcej piwka. Mój drugi dalszy woja, podobnie. Zrozum, powtórzę się, człowiek ( o ile nie jest śmiertelnie chory) - w przegrywie ( w czasach mlodosci woja nie było tej