Wpis z mikrobloga

Nosz kuźwa nienawidzę tych #!$%@? przysiadów :( czuje podczas powtórzenia jak biodra idą za szybko do góry i mnie łamie w stylu good morning i to przy śmiesznych 85-90kg. Jako wariacje w inny dzień robię przysiady z pauza i tam ładnie to wyglada ale na mniejszym ciężarze :( nie umiem progresowac w tym boju xD ¯\_(ツ)_/¯ sorry za #gorzkiezale ale nie mam komu się wyżalić bo sam na silke chodzę xD
#mikrokoksy
  • 65
  • Odpowiedz
@ArRog: można 2x8 / 1x8+, można 2x3 / 2x3+, można zostawić i dalej jechać tylko deload, można zostawić a zmienić technike lub wariacje lub całe ćwiczenie mozliwości multum.
  • Odpowiedz
@Kasahara: lecę greyskullem wiec myśle, że przysiad w treningu A zostaje (po deloadzie) a good morningi wlecą w treningu C. Od 60 kg zacząć?

Kurde martwy fajnie idzie do przodu a przysiad jak jakiś paralityk robię xD
  • Odpowiedz
  • 1
@ArRog nsuns po 9 serii rób ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ja dzisiaj w amrapie 6 #!$%@?łem i potem mimo małych ciężarów tak nogi i dupa bolała że szoook. Ale polecam bo dobry progres na tym. Chodzi mi o samą ilość serii w bojach 5/3/1+/3/3/3/5/5/5
  • Odpowiedz
@ArRog: To ja bym jeszcze sie staral przyzwyczaic do low bar. Jak dlugo go robiles? I mam pytanie, jaki masz stosunke siad:ciag? Pewnie ciag duzo lepszy?
  • Odpowiedz
@kRpt: No jestem niemal pewny, ze ArRog ciagnie duzo wiecej. Ten good morning sq jest charakterystyczny dla ludzi, ktorzy maja bardzo mocna tylna tasme. I ogolnie dziwnie mi to brzmi, ze np. gosc robi ciagi po 250 kg i np. przy siadzie 170-180 robi good morning i ktos powie, ze to przez slaby brzuch albo dupe. Ale juz te dyskusje byly na mirko.
  • Odpowiedz
  • 1
@ArRog no no jebla idzie dostać...znaczy zajechać sie idzie. Siady + 5x10 rdl i umieranko. Akcesoria to wyłączenie myślenia i aby do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz