Wpis z mikrobloga

Jakieś podludzkie śmiecie ukradły mi (wycięły z auta) wczoraj katalizator w #szczecin. Wygląda to źle bo ucięli mi razem z mocowaniami więc podejrzewam, że ciężko będzie tam coś wspawać, chociaż liczę, że się da bo szkoda trochę kasy na takie stare auto. Ma ktoś jakieś znajomości u nas w mieście, lub wie gdzie bez problemu robią takie rzeczy? Nie chodzi mi o tu o jakieś zniżki tylko żeby to było zrobione dobrze. Miał ktoś taki przypadek i wie jak wygląda emisja spalin na przeglądzie bez katalizatora lub z jakimś tańszym zamiennikiem?

Nie wiem też czy jest w ogóle sens zgłaszać to na policję, podejrzewam, że nie za bardzo.

Auto to Honda Accord VI, 1.8 benzyna, przedlift.

#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@heheszkitroche:
"Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a weś #!$%@?".

W tym momencie coś we mnie pękło. Wróciłem do domu, porwałem wszystkie plakaty tego #!$%@? i usunałem konta na wszystkich forach jakimonators. Zacząłem czytać biznesforum, bo moim jedynym celem było #!$%@? go. Chciałem, żeby każdy się śmiał z niego, żeby stracił cały szacunek, a do tego potrzebowałem pieniędzy, dużych
yoyebie - @heheszkitroche: 
"Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowic...

źródło: comment_6EEDinNLQ6LskNVrxRcQVkeQ1aMOcnS2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@heheszkitroche wczoraj miałem to samo, co ciekawe, ten sam accord.... tylko że na śląsku. Zgłosiłem na policję, załatwiam z pzu wypłatę (bo ac here), tymczasowo wspawana rurka, czeck się świeci niestety, założę sie ze spaliny norm nie trzymają. Na szczęście u nas rzadko sprawdzają spaliny ale i tak tego kata będę wstawiał.
  • Odpowiedz
@sebawo: a jaki check? Sondy lambda? U mnie też się wczoraj zapalił, ale u mnie nie ma nawet rurki w okolicy więc zrozumiałe, że wykrywa więcej tlenu i coś mu nie pasuje.

@spokoromek: Na bohaterów warszawy niedaleko piastów office center, na działkowym parkingu. W ciagu dnia.
  • Odpowiedz