Wpis z mikrobloga

Jedna c-----a akcja kfd fakt
Ale w sumie cena promocje
Jakość
No i czasem gratisy wpadały
Kupony rabatowe
No i jeszcze raz przyszło pęknięte pudełko to za darmo dostałem nowe tak że
  • Odpowiedz
  • 7
@KFD_pl: macie dobre produkty, ale osoba prowadząca wasz profil na wykopie, to powinna zrobić sobie urlop, bo ewidentnie nie radzi sobie z internetem. Potem takie wpisy pojawiają się na szkoleniach z PRu o tym jak psuć sobie wizerunek.

BTW Też uważam, że cena to typowa januszerka, żeby kupić najlepiej 2 sztuki, albo dobierać coś jeszcze do smarta i totalną głupotą jest zaprzeczanie temu. To chyba najpopularniejszy produkt i argument, że
  • Odpowiedz
No piękne słownictwo przedstawiciela firmy i plucie na potencjalnych klientów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Myślę że po prostu niestety nie przemyśleliście pierwszej odpowiedzi i dlatego szambo wylało.

Jakbyście napisali, nie wiem, "Nie pomyśleliśmy o tym, postaramy się wprowadzić niedługo poprawki w cenach" to cała dyskusja by się na tym skończyła, ewentualnie byście zrobili jakąś dodatkową aukcję tego samego produktu w cenie 40,01 i dali nazwę aukcji OFERTA SMART czy coś w tym guście.

Albo nawet i nie, ale ktoś nie pomyślał i się
  • Odpowiedz
@McDermott: Akurat zawsze było parcie aby te ceny były najniższe, przy akcjach promocyjnych np. na allegro to była dosłownie walka o grosze, jak była jazda z marżą.

@vostok: To jest znów to samo co napisałem wyżej. To że ktoś wali w ten sposób i naciąga klientów, nie oznacza że tak robi każdy. Nie każdy jest oszustem i naciągaczem. To jest jak udowadnianie, że nie jest się wielbłądem. Zresztą
  • Odpowiedz
@KFD_pl: twój pracodawca produkuje i sprzedaje zajebiste suple, ale ty jesteś wyjątkowym dzbanem, który nie zasługuje na prowadzenie konta nawet na naszej-klasie. Musisz mieć mocne plecy w firmie skoro na coś takiego sobie pozwalasz.
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek: Do tej pory nie było takiej sytuacji, że ktoś zamawiał np. 2 opakowania, żeby mieć tylko smarta a później oddawał, aby odesłać tym samym smartem za darmo. Może w innych branżach tak jest, ale nie u nas (na tyle aby zauważyć). Uważam to po prostu jest nieuczciwe, co nie oznacza że tak nie można robić. Jak widać można i ludzie tak robią.
  • Odpowiedz
  • 2
@KFD_pl: no ale nie pokazaliście dowodu, że nie "walicie" w konia. Po historii cen nie przypominam sobie aby :

Na tym produkcie [...] cena śmiga między 36-42 zł w zależności od wersji i promocji.


Może przeoczyłem, ale zawsze jak kupowałem, to od wejścia smarta zawsze trzeba było kupić dwie paki (bo brakowało kilku groszy) , żeby wejść w smart. Dla mnie nie było problemem, bo i tak te 2 paczki
  • Odpowiedz
@vostok: Przede wszystkim sprzedajemy na stronie internetowej i o tym mówiłem. Na Allegro ceny zmieniają się rzadziej. Wyjątek to ostatnie miesiące bo Allegro robiło sporo aukcji. Idealnie to widać po screenie wrzuconym z historią.
W ostatniej promocji (przez niemal dwa tygodnie stycznia) białko WPC Premium na sklepie KFD kosztowało 34.99 zl w wersji 700 g (obecnie 41,99).
  • Odpowiedz