Wpis z mikrobloga

@KFD_pl: ja rozumiem, że niektórzy tu komunikują... tak sobie. Ale to, w jaki sposób jako oficjalne konto odnosicie się do potencjalnych klientów (nawet marudnych) nie uchodzi. Rozumiem, że podejście iż klient ma zawsze rację jest chore i nie powinno się go zawsze stosować, ale zniżając się do tego poziomu dyskusji nie zachęcacie osób niezaangażowanych w tę wymianę do zakupów. Bo można sobie pomyśleć "no tak, tu odpowiadają w ten sposób,
  • Odpowiedz
Dla nas naprawdę nie ma to znaczenia bo za SMART płaci, jak na razie, Allegro a nie my.


@KFD_pl: Oczywiście ze ma dla was znaczenie, bo ktoś chętnie dopłaci złotówkę do produktu żeby mieć przesyłke za darmo niż kupić coś 2 gr taniej z płatna przesyłka. Wojtek ogarnij się oki
  • Odpowiedz
@skeeto666: Moim zdaniem robią idealnie zamysł Allegro. Właśnie po to powstał pomysł z darmową dostawą, żeby naciągnąć ludzi na większe i częstsze zakupy, to chyba logiczne że sprzedawcy chcą naciągnąć ludzi. Poza tym i tak płacą całkiem sporo za ten Smart.
Kapitalizm.
  • Odpowiedz
@Jcdx: Masz oczywiście rację, natomiast ta sytuacja pokazuje podejście niektórych osób. "Ja mogę, ale inni nie mają prawa". Zwróć uwagę na teksty z pierwszych wpisów. Wykop znam od dawna i bardzo często widzę takie zachowania. Zresztą, patrząc na część komentarzy, nie tylko ja.

@Anoniemamowy: ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skeeto666: Ja j---e, ale niektórym od cebulernia miesza się w głowie. Na tym produkcie cały czas cena śmiga między 36-42 zł w zależności od wersji i promocji. Smart nie ma nic z tym wspólnego, a produkt jest u nas od 2013 r., czyli na długo przed programem Allegro. Często dajemy np. 1-2 grosze poniżej pełnej kwoty.


@noelus ha tfu na takich januszy klientów, którzy wszędzie widzą januszy wśród sprzedawców.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Z kim bys nie mial do czynienia to taka wypowiedz z oficjalnego konta na publicznym forum tylko potwierdza wszelkie negatywne stereotypy i jasno was kwalifikuje jako porazke edukacji i jakichkolwiek zasad dobrego wychowania.Szczeniacki jezyk z rynsztoka godny 12 latkow z patologicznego srodowiska.
  • Odpowiedz
@Unik4t: Oczywiście że można, ale raczej trudno o taką jeśli ktoś zaczyna od tego > "naciągnąć kupującego, wala w c---a, Ha TFU na takich januszy!"
O tym napisałem właśnie nieco wyżej.

@premium122: Masz rację.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: przeprosdie za swoją akcję z jajevbie
Na oficjalnym sklepie macie podobne ceny to fakt
Macie jakość to fakt
Słabe zachowanie
Mogliście obrócić w żart albo wyjść jakoś z tego
Albo zmienić cenę albo
  • Odpowiedz