Wpis z mikrobloga

@KFD_pl: spoko. Napiszcie osw8adczenie że o----------e i te słowa są nie potrzbne zróbcie promke
Pomyslcie co z tymi cenami

Każdy nie raz trzodę o-----e

Nie orzekewaljcie pieniędzy na pieski jak Chajzer tylko napiszcie
  • Odpowiedz
@KFD_pl: sklep z odżywkami i bulwersja typowa dla napompowanego seby. Gdyby ci ludzie powiedzieli to wszystko Tobie prosto w oczy, to pewnie byś się do nich rzucił z łapami.
"Ha TFU" +1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KFD_pl: Kupowałem u was białko stacjonarne na Solcu ale teraz rezygnuje. Za tak żałosne teksty... cały czas doliczacie 1% do ceny przy płatności kartą? I wy tu nie januszujecie niby?
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Oj tam, my trafiamy w gorące co kilka tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@luke3: W pierwsze dwa tygodnie mieliśmy akcję promocyjną z cenmi sporo poniżej 30 zł, tak robimy od kilku miesięcy (tydzień białkova). Wystarczy sprawdzić nawet na naszym FB. O tym też pisałem na początku że ceny śmigają w przedziale 36-42 zł w zależności od opcji i promocji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KFD_pl: nie żebym miał coś do waszego sklepu, bo akurat firmę bardzo szanuje, czemu nie zrobicie jak w Wielkiej Brytanii albo Belgii? Ceny są pełne, np 39 zł, 40 zł, nie ma końcówek 99, nikt nie chce się grzebać o 1,2p.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: gosciu, wiem, że wiesz o co chodzi w tych przekretach bo robi tak kazdy janusz- biznes co by przycisnąć mieszanym marketingiem z allegro do zakupu 'czegos jeszcze'. Mysle ze wyszlibyscie z twarza gdybyscie rzeczywiscie wystawili taka cenę, żeby kupujący kupił za te 4 dychy i łapał się na opłacony przez siebie (sic!) abonament bez potrzeby kupowania czegos dodatkowo. Sam u Was kupuję i zamiast dymac na powisle, wolałbym opcję
  • Odpowiedz
@McDermott: To całkiem dobry pomysł. Podobnie mamy chyba w sklepach stacjonarnych.

@vauecki: Pisałem o tym wyżej, to że ktoś tak robi, nie oznacza że robią tak wszyscy. To że jakaś firma wałuje suple nie oznacza że wałują je wszyscy. Wiem że ciężko w to uwierzyć, ale tyle lat musieliśmy walczyć z podobnymi zarzutami że jak niska cena to na pewno mega słaba jakość.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: skończyłem czytać wątek po kilkunastu postach i chciałbym powiedzieć, że wasz sklep allegro jest spoko ale zrobiłem się raz w c---a i kupiłem białko 700g, a myślałem, że będzie 900g, bo tak nakombinowaliście z 200g gratis ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz