Wpis z mikrobloga

Jeśli kobieta która zderzyła się z "scianą" mówi wam, że stała się bardziej romantyczna i bardziej czuła, to musicie #!$%@?ć od niej szpagatami. Kobiety po ścianie wykonują tytaniczną pracę, by udowodnić przed samą sobą, że mają jeszcze jakąkolwiek wartość na rynku. Kobiety, które od kilku lat nie miały partnera i wpadły w ścianę, a od których słyszycie tekst o romantyczności włączyły tryb łapania frajera. Ukryją każdą wadę, zaszłość i skazę swojego charakteru oraz osobowości, przybierając maskę fałszu, byle złapać frajera.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #redpill #niebieskiepaski
  • 12
  • Odpowiedz
@Chybatyxd: każda kobieta, która zderzyła się z ścianą zauważa spadek swojej wartości na rynku. Nieodwracalny spadek. Nie ważne czy w momencie uderzenia są w relacji czy nie. Różnica jest w tym, jak się te dwie grupy zachowają po uderzeniu. Ta druga grupa zacznie stawać na głowie, wykonywać niemal akcje zbrojne jak wyżej wymienione, by utrzymać się na powierzchni. To ten tekścik, to swoisty mucholep na frajerów, którzy mają się złapać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NukeOps: Miałem kiedyś taką akcję że właśnie laska biegała skakała koło mnie ile się da a ja miałem to gdzieś bo nie interesowała mnie czułem się żelująco co może zrobić zdesperowana kobieta by zainteresować sobą
  • Odpowiedz
@NukeOps: baba 30+ ma wieksze wymagania niz ~15-23, dla małolatki wystarczy że jesteś, dla 30+ musisz być: nie mieć zobowiązań, przystojny, z dobrą pracą, wlasnym mieszkaniem, dobrym autem etc. bo skoro ona po 30 kogos pokaże znajomym czy rodzinie to nie może być byle kto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz