Wpis z mikrobloga

Oglądałem tego całego karola na YT i powiem wam, że nie jestem pod wrażeniem rezultatów jak narazie. Zobaczymy jeszcze za kilka miesięcy, jak włosy po drugim przeszczepie zaczną rosnąć, ale już teraz wam mogę powiedzieć, że poza wypełnieniem nie spodziewam się żadnych drastycznych zmian. Niestety, ale linia włosów wciąż jest dosyć wysoko, a co gorsza tzw. temporal points nie zostały poprawione ani podczas pierwszego, ani drugiegi zabiegu, a bez tego jego twarz i linia włosów będą wyglądały trochę karykaturalnie. Jego typ łysienia wskazuje na Norwooda 6. Moim zdaniem na tym etapie bardzo ciężko jest odbudować włosy bez dobrego donoru. Dlatego nie polecałbym przeszczepów powyżej Norwooda 5.
#lysienie
  • 7
@Herron: ogolnie robienie sobie przeszczepu jak sie lysieje i nie branie lekow na zatrzymanie lysienia to komedia , szczegolnie jak ktos juz w mlodym wieku lysieje i bedzie tylko gorzej. Jest pelno relacji w ktorych ludzie po kilku latach od przeszczepu wracaja i placza ze wlosy im dalej leca i co robic bo mysleli ze sam przeszczep im pomoze. Odnosnie jego efektu to zabieg nie wyszedl tak jak trzeba ale tez
@Herron: hiszpanie w wiekszosci maja idealne wlosy do przeszczepu i maja najlepsze efekty. Niestety polacy czesto widza hiszpanskie przeszczepy i mysla ze maja szanse na podobne efekty :)
@koala667: Tak widziałem filmik, gdzie gościu praktycznie podchodził pod norwood 6, a po przeszczepie 5000 graftów, zero prześwitów i spoko linia włosów, bo to był hiszpan z czarnymi i grubymi włosami. Praktycznie jeden jego włos są jak trzy włosy blondyna.