Wpis z mikrobloga

Wczoraj usłyszałam od pewnego chłopaka, że jestem staroświecka ( _) Dlaczego?
Bo nie przepadam za facetami, którzy ciągle imprezują, piją i palą(nienawidzę jak facet pali) i nie mają żadnych perspektyw na przyszłość. Bo zamiast na piwko wole iść do restauracji, na spacer albo jakoś inaczej spędzić czas. Bo szanuję mężczyzn i tego też od nich wymagam w moją stronę, bo nie toleruję jak facet przeklina i zachowuje się jak patus. Bo wolę jak facet jest ubrany elegancko zamiast bluzy z adasia...

Wczoraj spotkałam się z pewnym chłopakiem, który jak się domyślacie, jest przeciwieństwem tego co napisałam i powiedział mi te parę słów na koniec spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio kurła jestem staroświecka? Mam 22 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 131
@Vastusia: No jesteś staroświecka pod tym względem, że nie dałaś się zdeprawować przez ekstremum wartości z zachodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to zaleta, bo również staroświeccy są mężczyźni których opisałaś i to właśnie ich Twoja postawa urzeknie.
Jednocześnie odstraszając nieadekwatnych partnerów - same plusy! ( )
@Vastusia: kolejny wpis mający na celu tylko połechtanie twojego ego. Średnio raz na tydzień ktoś pisze taki wysryw typu: ej mirki czy tylko ja chciałbym mięc żonę o dzieci bo wszyscy co tydzień zaliczają inna laske albo ej mirki czy ja jestem nienormalny jak nie pale i nie pije na imprezach bo ostatnio kolega mi tak powiedział. Jesteś kretynka jak nie wiesz co to normalność albo masz problem z odróżnieniem zwykłego
@Stafford Tu chodzi o zawyzenie i chore zkategoryzowanie xd W ww. wypowiedzi powierzchowność aż bije. Nie chodzi mi oczywiście o kulturę osobistą, która jest w dzisiejszych czasach. Chodzi mi raczej o wymaganie od mezczyzny konkretnego wymogu i nawyków . Nie jedna osoba ubrana w dresy potrafi sie lepiej zachować, bądź wykazać inteligencją i elokwencja od kogoś kto jest betabankomatem.
Zapożyczyłem tekst z popularnego mema, który pasuje do wpisu jak ulał, i pokazuje