Wpis z mikrobloga

Wczoraj usłyszałam od pewnego chłopaka, że jestem staroświecka ( _) Dlaczego?
Bo nie przepadam za facetami, którzy ciągle imprezują, piją i palą(nienawidzę jak facet pali) i nie mają żadnych perspektyw na przyszłość. Bo zamiast na piwko wole iść do restauracji, na spacer albo jakoś inaczej spędzić czas. Bo szanuję mężczyzn i tego też od nich wymagam w moją stronę, bo nie toleruję jak facet przeklina i zachowuje się jak patus. Bo wolę jak facet jest ubrany elegancko zamiast bluzy z adasia...

Wczoraj spotkałam się z pewnym chłopakiem, który jak się domyślacie, jest przeciwieństwem tego co napisałam i powiedział mi te parę słów na koniec spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio kurła jestem staroświecka? Mam 22 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 131
nie przepadam za facetami, którzy ciągle imprezują, piją i palą(nienawidzę jak facet pali)


rozumiem palenie
ale zdefiniuj "ciągle" imprezują - dla jednych jest to jedna impreza co tydzień a dla innych jedna impreza dziennie
co do pinia... co samo... co innego wypić kilka drinków w piątek wieczorem a co innego pół litra do obiadu

nie mają żadnych perspektyw na przyszłość.


zawsze mnie bawi ten tekst bo zwykle słyszę go od kobiet które
Bo wolę jak facet jest ubrany elegancko zamiast bluzy z adasia...


@Vastusia: Zdajesz sobie sprawę że np na jakieś imprezie techno/rave/techno większość jest w czarnych dresach i wygodnych butach. Nie spotkałem nigdy na takich imprezach sebixów ani żadnych burd, ochroniarze nie mieli nigdy co robić.