Wpis z mikrobloga

Wczoraj usłyszałam od pewnego chłopaka, że jestem staroświecka ( _) Dlaczego?
Bo nie przepadam za facetami, którzy ciągle imprezują, piją i palą(nienawidzę jak facet pali) i nie mają żadnych perspektyw na przyszłość. Bo zamiast na piwko wole iść do restauracji, na spacer albo jakoś inaczej spędzić czas. Bo szanuję mężczyzn i tego też od nich wymagam w moją stronę, bo nie toleruję jak facet przeklina i zachowuje się jak patus. Bo wolę jak facet jest ubrany elegancko zamiast bluzy z adasia...

Wczoraj spotkałam się z pewnym chłopakiem, który jak się domyślacie, jest przeciwieństwem tego co napisałam i powiedział mi te parę słów na koniec spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio kurła jestem staroświecka? Mam 22 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 131
  • Odpowiedz
Bo nie przepadam za facetami, którzy ciągle imprezują


@Vastusia: chodzenie na imprezy co sobotę to dla ciebie przesada?
Lepiej siedzieć w domu na wykopie zamiast wyjść na miasto na jakąś dyskotekę?
  • Odpowiedz
@Vastusia: Mmm Mm. Zalatuje troche "Poszukuje kandydata na menża 2m+, 20 cm +, Pensja 30ksimoleonow msc, samohud conajmniej Porszę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmieszne jest to, że zazwyczaj wymagania różowego paska, nie sa adekwatne do tego co sam sobą przedstawia :D
A zegar biologiczny tyka xd
  • Odpowiedz
Co jest złego w tym, że kobiety lubią być adorowane? Mowa rzecz jasna o takiej nieprzegiętej postawie (nie mylić z biernością).


@Millhaven: złego? tego nie napisałem, chociaż to też zależy z perspektywy kto patrzy.
  • Odpowiedz
nie przepadam za facetami, którzy ciągle imprezują, piją i palą(nienawidzę jak facet pali)


rozumiem palenie
ale zdefiniuj "ciągle" imprezują - dla jednych jest to jedna impreza co tydzień a dla innych jedna impreza dziennie
co do pinia... co samo... co innego wypić kilka drinków w piątek wieczorem a co innego pół litra do obiadu

nie
  • Odpowiedz
Bo wolę jak facet jest ubrany elegancko zamiast bluzy z adasia...


@Vastusia: Zdajesz sobie sprawę że np na jakieś imprezie techno/rave/techno większość jest w czarnych dresach i wygodnych butach. Nie spotkałem nigdy na takich imprezach sebixów ani żadnych burd, ochroniarze nie mieli nigdy co robić.
  • Odpowiedz