Wpis z mikrobloga

  • 917
Moj syn jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy jesc picce ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Rafala i mowi wujo chcesz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedł do kuchni wzial w reke rekawiczke silikonowa daje krzyskowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek , mniam mniam ) ;)
Pobierz
źródło: comment_Wl4i5cB8fGm1K5KMCb8p3X4dS1ua1N5B.jpg
  • 54
@shinX: Wiem, że pasta, ale jestem w szoku, że niby wipok, ale nikt się jeszcze nie przypierdzielił do tej mega postępowej rodzinki. Trzech typów, z czego dwóch tatusiów i wujek, plus mały chłopiec. :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shinX: jak brzmiała klasyczna odpowiedź? Coś w stylu "to bawi tylko madki takich kaszojadow" czy cos w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiem, to nie była odpowiedź akurat do tego tekstu.
@shinX: also przeczytalem calosc liczac na jakis fantastyczny zwrot akcji typu wujek wklada gowniarzowi reke w dupe i uzywa go jako kastetu zeby polozyc ojca onehitem i zesrac sie matce na twarz robiac natychmiastowo miejsce na pizze ktora w miedzyczasie kradnie przy pomocy gowniaka (w sensie uzywa go jak takiej pacynki) na przyklad. postaraj sie na nastepny raz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chwila: no jak co? Kuchnia+coś gorącego= rękawiczka żeby się nie oparzyć xd jak wyjmujesz coś z piekarnika to gola łapa? Dzieciak skojarzył ,że jest gorące to dał ojcu ta rękawiczkę