Wpis z mikrobloga

Przeglądam profile kobiet na tinderze i często widzę w opisie, że dobrze jakby facet miał poczucie humoru i dystans lub potrafił posługiwać się ironią/sarkazmem. Również jestem zdania, że są to jak najbardziej ogólnie pożądane cechy, no może nie zawsze ironia i sarkazm. Ja natomiast bardzo mało spotkałem kobiet z tymi cechami. Wszystkie osoby, które wybitnie posiadają wymienione wyżej cechy i które spotkałem w swoim życiu to byli mężczyzni. Za chwilę ktoś mi zarzuci, ze nie mam kontaktu z kobietami, ale tak po prostu nie jest. Jak to jest?

Druga sprawa
Ostatnio dużo jeżdżę samochodem i zauważyłem, że kiedy przepuszczam faceta na przejsciu dla pieszych bardzo często potrafi mi podziękować machając ręką lub skinając głową. U kobiet natomiast występuje to bardzo rzadko. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma takiego obowiązku, ale jest to miły gest.
Jak to jest?
#rozowepaski #niebiskipasek #tinder #przegryw #zalesie #logikarozowychpaskow #p0lka #takaprawda #przemyslenia
  • 54
Osiedlowa uliczka sytuacja prawie "patowa" Naprzeciw ko mnie kobieta nie możemy sie wyminąć (brak miejsca) zeby ona mogla przejechać musiałbym wykonac manewr z cztery razy trudnieszy niż ona tak zebym mogl przejechac ja. Pierwszy moj odruch byl taki, ze to ja mam sie cofnąć, ale szybko zmieniłem zdanie i sie i tego nie zrobiłem. Staliśmy tak naprzeciwko z dwie minuty, zamim zdecydowała sie cofnąć i mnie łaskawie przepuścić. Jestem przekonany, ze gdyby
@Lndr9: Z tą ironią i sarkazmem to najwięcej piszą te, które same go nie łapią ( ͡° ͜ʖ ͡°). To jest tekst z szufladki "Nie jestem taka jak inne".

W ogóle Tinder to zabawna sprawa, bo dużo lasek pisze rzeczy których NIE MOŻNA obiektywnie ocenić mówiąc o sobie (właśnie typu: aLe jEsTem IrOnIcZna). Takie różowe od razu w lewo, nawet te 15 sekund na napisanie im poświęcać.
@Lndr9: XD bo ironia i sarkazm jest odbierany jako #p0lka jak ona śmie tak mówić XD und dziewczynkom nie wypada być niemiłym

Co do ruchu drogowego to są maniery, ja zawsze machnę ręka czy się uśmiechnę chociaż, mame nauczyła mnie mówić dziękuje.

@staryhaliny: o wez. Jadąc di pracy codziennie są dwa miejsca gdzie jest jazda na suwak. W UK większość ludzi wie ze raz z jednej raz z drugiej się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Lndr9: kiedyś ktoś rzucił prześmiewczo tezę, że "kobiety nie mają poczucia humoru". Temat podłapali jacys ludzie i powstało trochę analiz, że pod względem ewolucyjnym kobiety nie musiały generować niejako humoru, one były zdobywane - więc humor rozumiały i taki samiec zdobywał dodatkowe punkty, ale nie uznawały, że same muszą posiadać tę umiejętność, więc ona po prostu nie powstała.
Jeśli chodzi o ruch drogowy to może z innej perspektywy: jadąc na moto
@mizticer: na pasach oczywiście pieszy, ale jeśli pieszy jeszcze nie wszedł na pasy to nie ma żadnego pierwszeństwa, więc jeśli baba stoi przed przejściem to nikt nie ma obowiązku jej przepuszczać, ponadto to ona ma obowiązek się upewnić, że nie wlezie bezpośrednio przed jadący pojazd. Kierowca ma obowiązek zachować szczególną ostrożność, na wypadek gdyby święta krowa zapragnęła wleźć pod koła.