Wpis z mikrobloga

wierz dalej w to, że przedsiębiorca nie może ci więcej zapłacić, bo to wstrętne państwo go "okrada". xD


@Defined: Oto wysryw przegrywa co nic nie potrafi i musi dymać na minimalnej xD zapisz się do razem, będziesz wśród swoich.
  • Odpowiedz
@rrdzony: Oferta skierowana raczej do świeżaków.Przyjdzie taki,porobi pół roku/rok ma już co wpisać do cv i leci do normalnej firmy za normalna kasę,a janusz niech szkoli następnego młodego.Wbrew pozorom takie firmy też są potrzebne.
Co do tego że jakby nie podatki to płacili by więcej to tylko xD effect z mojej strony.
  • Odpowiedz
@iam1994: Pamiętam jak u mnie januszowali na podwyżkach w mojej pierwszej firmie. Aż w końcu przyszedł dobry deal z Niemcami to szef sobie kupił Porsche z salonu. Jak chodziłem na rozmowy o moim performance to byłem chwalony jaką to mam sporą wiedzę i jaki jestem niezastąpiony. A jak potem poszedłem po podwyżkę to nagle, że hurr durr za mało się rozwijam i na jaką podwyżkę ja liczę xD
  • Odpowiedz
@doomer-2020: To akurat prawda. Nie wiem czy wiesz jak wyglądają egzaminy językowe, ale wymagają chociażby wysokiej umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, bogatego słownictwa i pojęcia o gramatyce. Przejrzyj sobie arkusz na c2 w języku polskim i zastanów sie czy na pewno mialbyś 100%, to daje jakiś obraz jak to moze wygladac dla nativa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iam1994: I konkurencja niby nie zrobi tak samo, Sherlocku? Jeśli wszyscy będą mieć niższe koszty pracownika, to niby dadzą im więcej zarobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz