Wpis z mikrobloga

@loczyn: Najlepsze jest to że teraz oskarki przejmują januszeksy i zaczyna być to widać - janusze chowali kase tak żeby nie było widać wykupywali mase nieruchomości itp. A oskarki pokazują się bo taka moda.

Gdyby jeden tępy kuc z drugim zobaczył księgowość takiej biednej firemki to by sie zesrał i nawoływał do ludobójstwa jako zapalony komuch ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@rrdzony >Chcesz zatrudnić cudzoziemca? Musisz sprawdzić, czy twoim pracownikiem mógłby zostać ktoś z grona bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowym urzędzie pracy. Mają oni pierwszeństwo przed cudzoziemcami.
Klik
  • Odpowiedz
@geuze: ludzie mają tendencję do zawyżania swoich umiejętności językowych, ale wydaje mi się, że po prostu nikt im dobrze nie wytłumaczył jak działa ta skala.
Ja studiowałem kierunek w języku angielskim, oceniam siebie na B2, bo teraz nie mam kontaktu z językiem poza internetem, powiedzmy że na studiach było to C1, kiedy używałem go codziennie do komunikacji i czytałem prace naukowe w języku angielskim.
A ostatnio jak w pracy dostaliśmy
  • Odpowiedz
  • 0
@nyo7 A widzisz pytanie we wpisie? Ta stawka w porownaniu z zachodem jest po prostu smieszna i w ogole niekonkurencyjna z takimi wymaganiami nawet biorac pod uwage rozne koszty zycia.
  • Odpowiedz
@iam1994 Och tak, znowu ci biedni pracodawcy. Przeciez biedaczyna Janusz jakby tylko mógł to by płacił wszystkim na kasie po 4k, ot tak, z dobroci serca, tylko to podłe państwo go okrada.
  • Odpowiedz
powiedzmy że na studiach było to C1, kiedy używałem go codziennie do komunikacji i czytałem prace naukowe w języku angielskim.


@jatutylkonachwile1: to ja taki poziom mam teraz, a oceniam siebie na B2, i to też takie nie takie mocno solidne. To tak a propos zawyżania umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@iam1994: XDDDDDDD
dlatego jak wprowadzili zerowy pit dla osób poniżej 25 r życia to nawet na wykopie było tyle wpisów że nagle te zapyziałe śmiecie pracodawcy poobnizali im wynagrodzenia brutto o taką samą ilość xD
  • Odpowiedz