Wpis z mikrobloga

Ona chciałaby być kure***o zeszmacona. Takie fantazje.

A tu miły chłopak, szanuje, jest czuły. To nie jego czas. Jak będzie miała dwójkę dzieci z dwoma bad boyami, poranią ją psychicznie to około 30stki wróci do tego miłego.

Tylko trzeba mieć nadzieję, że on zamknie dla niej drzwi.

#365 #film #relacje #kobiety #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #badoo #tinder #mtgow
Xtreme2007 - Ona chciałaby być kure***o zeszmacona. Takie fantazje.

A tu miły chło...

źródło: comment_bvO1Ri6TED39IjMVoBcKGtPg4wi6PX57.jpg

Pobierz
  • 54
@lewoprawo: To musi wiedzieć że kręcą lub mogą kręcić jego partnerkę i że ona potem będzie wypisywała i szukała porad na grupie na fejsie. A tam będą same porady: "zostaw go", "zaszalej z pewnym siebie samcem", "masz #!$%@? nie faceta, olej go", "dziewczyno rzuc go, zacznij żyć".
dzisiaj dużo kobiet wcale nie chce mieć dzieci, więc zegar biologiczny ich nie interesuje, mało tego najszczęśliwsza grupa społeczna to samotne kobiety po 30-stce, według badań są przeciętnie szczęśliwsze niż mężatki


@steppenwolf90: Ale rozumiesz, że słabością takich badań, jest fakt, że one badają deklarowane szczęście, a nie rzeczywiście odczuwane? One deklarują, że są szczęśliwe broniąc swojej samooceny, bo już poległy na polu realizacji się jako żona/matka. Napisz mi coś na temat
Napisz mi coś na temat metodologi tych badań. :)


@Mariodrack: zdaję sobie sprawdę, że w ogóle 65% badań psychologicznych nie da się powtórzyć tak aby otrzymać identyczne wyniki

ale z mierzalnych parametrów samotne kobiety są zdrowsze, mają lepsze bmi itp.
Jeśli jego nie kręcą takie zabawy i sam tego nie chce, to efekt będzie mizerny i sztuczny.


@lewoprawo: podejrzewam, że w takich przypadkach nie jest tak, że facet nie chce, tylko pewnie zależy mu na kobiecie, szanuje ją i nie chce jej stracić, obrazić, poniżyć. Pewnie obawia się jej reakcji, bo ona pomyśli, że on chce z niej zrobić sobie prywatną divę. A kobieta zwyczajnie nie chce mu powiedzieć, czego chce
@Mariodrack: To samo można powiedzieć o dzieciatych/zamężnych. Może też udają szczęście, a tak serio to wolałyby jednak żyć same? Takie badania zawsze mnie bawią, bo to jest jakiś absurd i w ogóle nazwanie tego "badaniami" jest sporym nadużyciem. Badania powinny być powtarzalne, a każdy wniosek z tych pseudobadań powinien zaczynać się "w grupie X kobiet mieszkających w A, w przedziale wiekowym B-C zaobserwowano...", a nie "kobiety nieposiadające/posiadające męża/dzieci są szczęśliwsze". Szczęścia
czyste pożądanie, takie że jak facet dotknie kobietę to ta od razu ma dreszcze na całym ciele i mokro w majtkach, nie musisz dziękować.


@LilyOfTheValley: no generalnie zgadza się ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardziej mi chodzi o to, że trudno im opisać jaki facet ma być żeby tak się przy nim poczuły

choć kobiety też powoli stają się coraz bardziej świadome swojej seksualności i łatwiej im określić
każda kobieta ma swój typ faceta, do którego poczuje "to coś", nie ma tu uniwersalnej odpowiedzi ¯_(ツ)_/¯


@LilyOfTheValley: może i tak, ale jest wiele punktów, które są zazwyczaj wspólne (zaznaczam zazwyczaj), na przykład lepszy wysoki facet niż karzeł, albo dobrze zbudowany niż suchoklates
@steppenwolf90: facet o którym myślę gdy to piszę miał między 185, a 190 wzrostu, brązowe włosy, piękne niebieskie oczy i grał w koszykówkę, więc był wysportowany, nosił mnie na rękach (dosłownie), do dziś go miło wspominam XD