Wpis z mikrobloga

cmdrs, żeby móc kupić klasę 4 broni muszę mieć wyższy poziom czegoś? Siedzę aktualnie na stacji w systemie Diaguandri i mimo high tech, nie mogę kupić nic powyżej 2 klasy broni (statek Cobra MK III). Jakiś protip jak i gdzie można dostać lepszą broń? FSD np. bez problemu kupiłem i zamontowałem 4A

#elitedangerous #kiciochpyta
  • 56
@hal0: @bidzej: użyłem tej wyszukiwarki i wynika z niej, że moja stacja na klasę 4 broni. Tymczasem nie widzę jej w ofercie i to bez znaczenia czy szukam broni na duży hardpoint, czy mały (mowa cały czas o cobrze)
@khurghan: i wszystko jasne, dzięki :) to jeszcze dopytam - jaki statek wielozadaniowy polecacie po Cobrze? Lata się nią naprawdę fajnie, ale przydałaby się większa ładowność, większy skok i możliwość zamontowania lepszej broni
@Saper86: Jak chcesz mieć coś z lore, to może kup sobie jakiegoś DBX zrób go na duży skok i porób trochę eksploracji, kiedyś był quest dla jednego inżyniera, żeby sprawdzać monumenty obcych i za zrobienie wszystkich chyba ze 100 000k wpadało, a z tym już coś konkretnego można zrobić.
@Saper86: Tzn warto porobić sobie guardianów, bo z eksploracji ich ruin dostajesz guardian techa, ktory odblokowuje fajne moduły, z wydłużeniem skoku o 10ly na czele.
Co do inżynierów to odwiedź sobie tą stronę, ładnie opisane co i jak z inżynierami.
@Saper86: wykopkowy to raczej nie, największy polski to (a jakże) Winged Hussars, inne to w większości angielskojęzyczne i w większości związane z PowerPlay polecam wejść na inara.cz i tam poszukać jakiejś aktywnej grupy
@Saper86 panie, Cobra to nawet class 3 nie zmieści a Ty chcesz jej zapakować armatę C4 :D jako wielozadaniowy progress polecam AspX a potem Python i Anakonda. Jeśli chcesz bardziej postrzelać to Chieftain < Krait 2 < Korweta a handlowo/górniczo T6 < T9 < Cutter