Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Witam!
Konkrety - jestem w trakcie poszukiwania pracy / stażu jako Python Developer, inżynier AI, stanowisko związane z wizją komputerową. Ostatnimi miesiącami zajmowałem się komercyjnie tworzeniem prostych programów do wizji komputerowej oraz spędziłem ostatnie 3 miesiące nad nauką sieci neuronowych, ogółem AI. Może jakiś Mirek lub Mirabelka pracuje w firmie i ma jakieś info czy nie szukają jakiegoś juniora / stażysty z 3-4 miesiącami doświadczenia komercyjnego? Mam ogromne chęci do nauki, angielski na B2/C1 oraz bardzo rozwinięte umiejętności miękkie. Więcej mogę napisać na priv. Z góry dziękuję :) #praca #pracait #programowanie #programista15k #python #ai #cv #wroclaw
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wacek_1984: zajrzyj na statsoft, mają bardzo dużo informacji nt statystyki, AI, NN itd. Później po prostu zacząłbym czytać dokumentację Kerasa/TensorFlow, bo są bardzo przyjazne w odbiorze i pozwalają na samodzielną naukę. Sam głównie korzystałem z angielskich źródeł, a mam tego sporo więc może jutro w ramach wolnego czasu wrzucę osobny post i zawołam :D