Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie zebrałem #!$%@? życia. #rozowypasek dostał szału, chce zerwać zaręczyny (na których to głównie jej zależało), bo w robocie wypiłem trzy (słownie trzy) kieliszki czystej i wróciłem do domu autem. Dobrze wie, że z firmy do domu mam dwa kilometry niecałe drogi przy której NIGDY nie stoi drogówka. Nie wytłumaczysz, #logikarozowychpaskow mocno. Dzwoni właśnie do mamusi się poskarżyć, a ja skitrałem się w piwnicy z browarkami, także trzymajcie kciuki mirasy, żeby tu nie zeszła.

#gorzkiezale #zwiazki
teddybear69 - Mirki, właśnie zebrałem #!$%@? życia. #rozowypasek dostał szału, chce z...

źródło: comment_vY4TrOZadCMirsDkfIj5GZvSdX5NsJHH.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teddybear69 może to bait a może nie, ale brakuje kilku podstawowych danych. Jakie to były kieliszki? O której wypiles, a o ktorej jechales? Jest roznica wypic 3x30 o 12 i wracac do domu o 16 (wtedy juz 0.0 powinno być), a wypić 3x50 o 15 i jechać o 16 - okolo pol promila.
  • Odpowiedz
@teddybear69: Jesteś lekkomyślny. Też zrobiłabym mojemu niebieskiemu dramę gdyby tak się zachował. Nie z samej złości, że pił, ale z troski. Bo zawsze może się coś stać. Nic nie usprawiedliwia jazdy po alkoholu.
  • Odpowiedz
@teddybear69: Tfu na Ciebie. Myślisz tylko o sobie, policji i mandacie a nie pomyślałeś ze ktoś może iść poboczem i ze może się coś złego wydarzyć. Różowa od razu powinna zerwać zaręczyny, nie wiem dlaczego się jeszcze nad tym zastanawia.
  • Odpowiedz
@teddybear69: Przerażajace jest to, że nie widzisz nic złego w jeździe po kielichu, bo „TU NIGDY POLICJA NIE ŁAPIE”. Liczę, że to bajt. W przeciwnym razie, gratuluje bycia dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem :
  • Odpowiedz