Aktywne Wpisy

Akuzativ94 +175

Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"





źródło: comment_CFpC0AvxgHXB9nai35IaMeEnejhVuRwL.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
@Ama-gi: na Amazonie
Komentarz usunięty przez moderatora