Wpis z mikrobloga

Bardzo zabawna historia.
Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z polakiem wyjechała kupić suknie ślubną do Budapesztu ze swoją przyszłą teściową.
Tam jakichś dwóch ciemnych zaczepiło je na ulicy, więc jak na p0lkę przystało przyszła panna młoda zostawiła teściową i zaczęła się #!$%@?ć.
hahaha boki zrywać ()

Oglądać od 0:30
#p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 194
@blogger: @kanapka_z_keczapem: Podam Wam przykład z tamtych czasów: moja Mama poznała mężczyzne, bardzo bogatego, więc Babcia ją namawiała żeby się zgodziła, to będzie miała "wygodne życie". Moja Mama mówi, że sympatyczny był ten mężczyzna, ale to nie było "to". Ale no z pragmatycznego punktu widzenia był dobrym wyborem. No i ta Babcia, która z jego Matką już ustaliła wszystko. Po czym moja Mama poznała mojego Tatę. Zerwała tamte zaręczyny i
to co Ty opisałeś to jest #!$%@?


@SkrytyZolw: Czyli jak zaręczony facet zdradza narzeczoną to jest #!$%@? a jak narzeczona zdradza narzeczonego to nie jest #!$%@?. #logikarozowychpaskow
No bo jak kobieta zdradza to na pewno jest tak jakieś drugie dno.

Czy wy kobiety nie zdajecie sobie sprawy, że udając zakochanie i wychodząc za faceta do którego nic nie czujecie wyrządzacie krzywdę nie tylko sobie a przede wszystkim temu facetowi?
Przecież on
@kanapka_z_keczapem: Nie, nie zdradza. Moja Mama nie zdradziła. Wyraźnie napisałam: jeżeli ktoś zdradza narzeczonego to jest to #!$%@?. Niezależnie od płci. Ale są też inne sytuacje - tak jak z moją Mamą.

Czy wy kobiety nie zdajecie sobie sprawy, że udając zakochanie i wychodząc za faceta do którego nic nie czujecie wyrządzacie krzywdę nie tylko sobie a przede wszystkim temu facetowi?


Ja Ci opisuje jakie były czasy jeszcze 30-40 lat temu,
@kanapka_z_keczapem: Nie, nie usprawiedliwiam. Ty na prawdę nie rozumiesz co to czytasz. Napisałam: rozróżnijmy dwie sytuacje. I nie napisałam, która ma tu miejsce. Zaczniesz myśleć czy nie jest to u Ciebie możliwe? Albo inaczej: zacytuj moją wypowiedź, w której napisałam "to ją usprawiedliwia".

No właśnie można sprawdzić. Proszę bardzo, link do Twojego znaleziska kłamczuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4959109/dr-jerzy-zieba-prosty-sposob-na-zawal-serca/

No i jak teraz będziesz się wykręcał? Póki