Wpis z mikrobloga

Bardzo zabawna historia.
Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z polakiem wyjechała kupić suknie ślubną do Budapesztu ze swoją przyszłą teściową.
Tam jakichś dwóch ciemnych zaczepiło je na ulicy, więc jak na p0lkę przystało przyszła panna młoda zostawiła teściową i zaczęła się k----ć.
hahaha boki zrywać ()

Oglądać od 0:30
#p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
k.....m - Bardzo zabawna historia. 
Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z...
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SkrytyZolw: Serio nie widzisz jak sama gmatwasz się w swojej logice?

babka swata Twoją matkę z gościem nr1

matka zgadza się na zaręczyny, mimo iż go nie kocha

W tym momencie wyjeżdżasz z argumentem, że dawniej małżeństwa były aranżowane. Przecież nikt jej nie groził, że ma się z nim zaręczać "bo inaczej..."? Miała pełne prawo nie godzić się na to i zerwać wszystko, bo zwyczajnie go nie kocha. Ale nie, postanawia dalej z nim brnąć, bo jest "pragmatycznym" wyborem, czyt.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: Pierwsze co chce napisać to bardzo atrakcyjna kobieta, drugie to że jak nam facetom podobają się kobiety z Azji czy latynoski tak samo, kobietą podobają się faceci o ciemniejszej karnacji, nic mnie w tym wpisie nie zaskakuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw udowodniono ci w tym wątku kilkukrotnie jak bardzo ruchasz logikę, nie dopuszczasz do siebie żadnych argumentów, bo syndrom oblężonej twierdzy w------o ci poza skalę, a ponadto twoje opisy matki i babki są książkowym przykładem k-------a się (podobnie jak bohaterka z filmu OPa). Jeśli dalej chcesz usprawiedliwiać zdradę w tak prymitywny i żałosny sposób to szerokiej drogi, powiedz tylko gdzie cię można spotkać to będę omijał szerokim łukiem. Pluję na ciebie
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: nie chce mi się czytać tych wszystkich komentarzy wiec może już to ktoś napisał.

Odnośnie Twojej opowieści o matce, babce i porzuconym narzeczonym. Jeśli nie widzisz k------a przytoczonego w temacie to może masz to we krwi ( )
  • Odpowiedz
MOŻE był załamany, MOŻE coś sobie zrobił - to nie są żadne fakty xD

I skąd przekonanie, że musiały być seksy?


@ksndr: okej masz rację, też zacząłem snuć. Więc podsumujmy. Planowali ślub. Babka w międzyczasie daje d--y. Idzie do innego. Zostawia tamtego.
Nadal wychodzi, że jej matka to kur*a.
  • Odpowiedz