Wpis z mikrobloga

Bardzo zabawna historia.
Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z polakiem wyjechała kupić suknie ślubną do Budapesztu ze swoją przyszłą teściową.
Tam jakichś dwóch ciemnych zaczepiło je na ulicy, więc jak na p0lkę przystało przyszła panna młoda zostawiła teściową i zaczęła się #!$%@?ć.
hahaha boki zrywać ()

Oglądać od 0:30
#p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
k.....m - Bardzo zabawna historia. 
Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z...
  • 194
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: zostali? a gdzie napisałam ze byłoby lepiej gdyby zostali? twoja matka nie powinna *w ogóle* angażować się w coś takiego wiedząc ze nie czuje nic do drugiej osoby, jeżeli miałaby cokolwiek we łbie poza korzyściami w życiu.
  • Odpowiedz
@fantasmagorian: Ale on też nic do niej nie czuł, a mimo to się angażował. Dlaczego stosujesz podwójne standardy? W jego przypadku to jest okej, a w jej przypadku nie.

Weź najpierw sobie poczytaj albo pogadaj z dziadkami o tym jak się kiedyś aranżowało małżeństwa.
  • Odpowiedz
Pojechała po suknie ślubną ze swoją przyszłą teściową będąc po rozstaniu ze swoim narzeczonym. Tak to się trzyma kupy xD


@kanapka_z_keczapem: ale co Ty sobie za dużo dopowiadasz ¯\_(ツ)_/¯ Na wyjeździe nawiązała się relacja, która pewnie nie zakończyła od razu związku, tylko zerwanie zaręczyn trochę trwało i odbyło się w normalnych warunkach. A świadczy o tym chociażby to, że kolo wpadł za nią do Polski, a nie ona została w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@SkrytyZolw: ładny syndrom oblężonej twierdzy, wtedy były inne czasy hurrr durrrr. Chyba zapominasz że to działo się naście lat temu a nie w średniowieczu. Co do dziadków to jeszcze ok rozumiem bieda, wieś jeszcze nie nadążała za swoimi czasami. Ale twoja matka XD? Jak małpa nie puściła się jednej gałęzi póki druga nie byla pewna, mogła przecież powiedzieć "narzeczonemu" że nic nie czuje. A nie, lepiej mieć beta bankomat w
  • Odpowiedz
@Showse: Ale wytłumacz mi dlaczego to, że narzeczony nie oponował pomimo tego, że nic do niej nie czuł jest w porządku, ale zachowanie mojej mamy już nie? I nie, to nie było kilkanaście lat temu, tylko kilkadziesiąt. Rozumiem, że jesteś nastolatkiem skoro dla Ciebie rodzice się pobrali kilkanaście lat temu. I dlatego nie rozumiesz, że kiedyś rodzice aranżowali małżeństwa dzieci i dzieci nie miały zbyt wiele do gadania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SkrytyZolw: no bo nie napisalas, że to on to zakończył wybierając inną. Nie zauważyłem wcześniej, że on nic nie czuł ale to wiele nie zmienia, z tego co pisałaś wynika chciał w tym trwac, wybrał racjonalizm zamiast namiętności (XD), więc skoro taki układ mu odpowiadał i chciał w tym trwac to to że nie powiedział że nic czuję to źle XD? To Twoja matka źle postąpiła nie mówiąc mu nic
  • Odpowiedz
@Showse: Nie mówiąc mu wcześniej o czym? Bo oczywiście zanim zaczęła się spotykać z moim Tatą to zerwała zaaranżowane zaręczyny. I tak jak pisałam, obydwoje są teraz w szczęśliwych małżeństwach, więc dobrze, że moja Mama miała odwagę postawić się rodzicom (w przeciwieństwie do niego).
  • Odpowiedz
Kurde rycerze, gadacie tak jakbyście nigdy nie zerwali z dziewczyną i już chwilę później nie zaczęli spotykać z nową będącą na waszym radarze już wcześniej... oh wait ( )
  • Odpowiedz