Wpis z mikrobloga

Bardzo zabawna historia.
Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z polakiem wyjechała kupić suknie ślubną do Budapesztu ze swoją przyszłą teściową.
Tam jakichś dwóch ciemnych zaczepiło je na ulicy, więc jak na p0lkę przystało przyszła panna młoda zostawiła teściową i zaczęła się #!$%@?ć.
hahaha boki zrywać ()

Oglądać od 0:30
#p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
k.....m - Bardzo zabawna historia. 
Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z...
  • 194
  • Odpowiedz
@blogger: A może dla odmiany, zamiast marnować czas na robienie takich bzdury, wzielybyscie sie przegrywy za jakąś robotę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym z tego co pamiętam, to wasze półmózgi twierdzą, że bialorycerz to ktoś kto broni p0lek. Ja ich nigdzie nie bronię, a skoro mi coś takiego "zarzucasz" to zacytuj chociaż jedną moją wypowiedź, w której to robię.
  • Odpowiedz
A może dla odmiany, zamiast marnować czas na robienie takich bzdury, wzielybyscie sie przegrywy za jakąś robotę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SkrytyZolw: poyebawszy? xD

btw białorycerz broni każdej damy - kryterium jest posiadanie tzipy a nie bycie polką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw:

Trzeba być wyjątkowo mocno ograniczonym żeby tracić czas na oglądanie zięby. Nie dziwi mnie, że nie wpadłeś na nic lepszego xDD

Wolę wyśmiewać głupoty Zięby niż usprawiedliwiać #!$%@? się polek tak jak ty to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blogger: Zacytuj moją wypowiedź, w której usprawiedliwiam #!$%@? się. Proszę o to 3 raz. Skoro nie możesz tego zrobić, to możesz do waszych główek dotrzeć, że ja nikogo nie bronię. Po prostu mam troszkę bardziej rozwinięty mózg od was i rozumiem trochę więcej. I nie twierdzę, że wszystko jest albo białe albo czarne, ludzie są albo wszyscy grubi albo wszyscy chudzi. Tak wy myślicie.

@MokebeZSenegaIu: zacytuj moją wypowiedź, w której
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream: Bardzo się mylisz. Dzięki temu, że wyszła za Dziadka, jej rodzeństwo przeżyło. Mieli ojca alkoholika, wszystkie pieniądze przepijał, tłukł dzieci prawie do nieprzytomności. Nie mieli nawet butów na zimę. Moja Babcia po szkole chodziła zbierać jagody itp, dzięki którym miała czasem trochę grosza na jedzenie. I dorabiała gdzie mogła. Dzięki temu małżeństwu udało jej się zdobyć wykształcenie i jednocześnie pracę - pieniądze dawała na rodzeństwo. Bardzo ciężko pracowała po 20h
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream: poza tym jest z dziadkiem po dziś dzień, obchodzili niedawno 60 rocznicę ślubu. To jest #!$%@? się? Szkoda Ci dziadka, który wszystko zawdzięcza mojej Babci? xDDD To ciekawe bardzo. I sam mówi, że gdyby nie ona to już dawno by zginął. I jest jego skarbem. Nie mówiłam, że się nie kochają.

Tak jak pisałam wyżej. Zawsze jesteście tacy "moralni". Tylko większość małżeństw naszych dziadków tak wyglądała. Widocznie młodzież już o
  • Odpowiedz
@PeWuu Co ty w ogóle za bzdury piszesz? Nienawidzę przegrywów, mizoginów i innych porażek umysłowych, pluje na nich na każdym kroku, a mimo to zgadzam się z OP'em. Jak to możliwe? Otóż wyobraź sobie taką sytuację: Jesteś z dziewczyną, macie szczęśliwe życie, w końcu się jej oświadczyłeś, bardzo się kochaliście (przynajmniej tak ci się wydawało), i planowaliście resztę swojego życia razem, dlatego zdecydowaliście się na ślub. Kilka miesięcy przygotowań, najlepsze chwilę twojego
  • Odpowiedz