Wpis z mikrobloga

#projektfilip #bekazpodludzi
Może mi ktoś powiedzieć jaki ma to k0rwa sens i czego to dowodzi ?
Pewnie koleś z zapryszczoną mordą w wynajmowanym 3 osobowym pokoju.
Podszywa się na aplikacji do randkowania za FAJNEGO SUPER BOGATEGO gościa którym nie jest, który jest otwarty na relacje.

Ja pi3rdole.... To samo by zrobił facet jak by zobaczy na tej aplikacji FAJNĄ SUPER BOGATĄ babkę, która jest otwarta na relacje.
ale mówię o facetach a nie o przegrywach bo wy boicie się #!$%@? odezwać do wszystkiego co ma cycki i umie mówić.

A jak już napiszecie coś to pokroju; siema, głosowałaś na konfederacje ?

PROJEKT tak żałosny że równie dobrze mogłeś ustawić sobie fake kamerkę rozbierającej się baby na omegle i pisać z przegrywani i patrzyć jak walą konia - taki sam żenujący, pedalski poziom.

I nie chodzi mi o to że jakie te osoby są (bo dla mnie to popi3erdolone szukać znajomości przez aplikacje) czy dupodajka, czy szara myszka, lampucera, rozwódka, typowa p0lka - po prostu osoba która potrzebuje kontaktu, bliskości.

A ty p3wnie k0rwa cukrowałeś tym babą to się napaliły..
Ja pitole jak by do was "ktoś"[kobieta,facet podszywający się za babe] pisał że wam wyśle nagie fotki, spotka się z wami - lwia część was wysyłała by do jakiegoś randomowej osoby w necie swoje genitalia.

BRAWOOO BRAWOOOO
SUPER PROJEKT!!
TAK TRZYMAĆ
  • 14
Może mi ktoś powiedzieć jaki ma to k0rwa sens i czego to dowodzi ?


@samuraj24: Hipokryzji i zakłamania kobiet, które nawet pod głównym postem projektu klaudiusz pisały, mimo potężnych dowodów, że liczy się C H A R A K T E R XD a nie wygląd. No i może troszkę beciaków oczy otworzy i zobaczy jak jest naprawdę.