Wpis z mikrobloga

@FloweryTaste: XDD na bank mialem adamexa barletta a pozniej spacerowke greentoma wiec do gowna za grosze temu daleko, 2w1 zawsze maja duzy stelaz, nie poskladasz tego jak parasolki, zawsze to wszystko jest bardziej masywne.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: pogadamy za pol roku xD oczywiscie kazdy wpada w ta pulapke „na szybko moge wrzucic mlodego na rame w foteliku, albo do gondoli a jak podrosnie bedzie spacerowka” kazdy musi na swojej skorze to przezyc, stwierdzic ze go juz #!$%@? ta wielka rama ktora sie tak gownianie sklada. Moze byc nawet z helu zrobiony, jak dziecko podrosnie do takiego etapu, ze gondola bedzie niepotrzebna to z usmiechem na twarzy
  • Odpowiedz
@5684379

Przeżyłem 5 dzieci rodzeństwa, więc nie nazwałbym tego pułapka 1 dziecka. Ramę ze zdjęciem kol składam w mniej niż pół minuty xd a bez zdjęcia kół w kilka sekund

Bardzo dziękuję i nawzajem
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Co kto lubi, jak moj mlody byl maluszkiem tez mi to nie przeszkadzalo, pozniej jak juz wyrosl z gadoli a widzialem gabaryt tej ramy, plus jeszcze ta spacerowka to juz mi nie bylo do smiechu. Druga sprawa, ze zaczelismy powracac powoli do normalnego trybu czyli czesto gdzies wyjezdzamy albo latamy, to wymienilismy na cos bardziej kompaktowego. Naszczescie wlasciwie to zaplacilismy tylko za ten pierwszy, bo kazdy kolejny kupowalismy za
  • Odpowiedz