Wpis z mikrobloga

Czy ktos gra TOTY Mane? Trafilem go, ale jest jakis popsuty. Nie konczy akcji, wali po slupkach i poprzeczkach, albo wypuszcza za daleko pilke i traci... Nie umiem nim grac, a od poczatku fify mialem zlotego i smigal zajebiscie, a teraz staty po 99 i lipa z cycami. Ktos sie wypowie?
#fut
  • 16
@kemawir123: dokładnie mam takie samo wrażenie. Jak ktoś umie grać to TOTY DE lIGHT czy Militao 81 grają tak samo.

Pamiętam jak w tamym roku Pogba Futties był popsuty. Miał 95 a grał tak samo jaj jego złota karta.

Ja mam wrażenie, że w tych statystykach to tempo ma tylko znaczenie. Reszta tylko ma ładnie wyglądać na karcie.

EA
@Shishu: no ja odkad trafilem Mane to wygralem 2 mecze a przegralem 8... masakra ktos dostaje boosta przeciwko komus kto ma lepsze karty? Ja wole grac przeciwko ikonom niz przeciwko zlotemu skladowi xD ja czasem wiem jak bedzie wygladac mecz przed jego rozpoczeciem...
@Bosconovitch: aja trafilem niewymiennego i od poczatku gra mi sie nim bardzo dobrze , konczy co ma konczyc, podaje dokladnie, super prowadzi pilke, lepiej mi sie nim gra niz kimkolwiek wczesniej a mam sklad za 8kk i probowalem wielu grajkow. Gram mane na LP w 4-4-2 i na LŚPO w 4-2-3-1. Na N gralem kilka razy i tez sprawowal sie niezle. Gra obok messiego neymara i del piero i mane najlepszy
@Fox7er: ja messim gram ale najmniej mi pasuje. Nie umiem nim grac a mane i neymar dla mnie najlepsi. Ja messiego zgralem z Zannettim 88 troche malo tempa ma ale ustawia sie 3 razy lepiej niz semedo i nie potyka sie przy odbieraniu pilki naprawde solidny dobrze podajacy prawy obronca
@Fox7er: na spo gram neymarem 5 gwiazdek slabszej daje wiecej mozliwosci;) na n teraz del piero ale dopiero sprawdzam wczesniej mbape i cristiano to ani jeden ani drugi mnie nie zachwycil