Wpis z mikrobloga

  • 244
Jeśli ktoś szuka pomysłu na weekendowy wypad to polecam Batumi (Gruzja).

Wyjazd całościowo: 700 zł/4 dni
Przelot przejazdy taksówkami, nocleg na 41 piętrze w super hotelu, codziennie jedzenie i picie w restauracjach, zwiedzanie wszystkiego co się da.

Myślę, że spokojnie można to zrobić za jakieś 500 zł.

Można poczuć się jak w mini Dubaju, chociaż nie zaznacie tutaj zbyt wiele dzikości tego kraju.

Jakby ktoś chciał o coś zapytać to śmiało.
Parę zdjęć w komentarzu.

#gruzja #podroze #oswiadczenie #podrozujzwykopem #wakacje #cebuladeals
KuwbuJ - Jeśli ktoś szuka pomysłu na weekendowy wypad to polecam Batumi (Gruzja).

Wy...

źródło: comment_KEisALSSBvL6fFMlSF2yqLHnzJJIILo1.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: Teraz lot w obie strony to min 1000 zł, przepatrzyłem loty w Google i nie ma nic taniego aby zmieścili się w700 zł za wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@KuwbuJ Chachy już dawno tam nie ma za darmo. Właściwie to jeden dzień wytrzymała instalacja bo całe menelstwo się schodziło. Teraz uruchamiają tylko na krótko bez zapowiedzi w pojedyncze dni w roku
  • Odpowiedz
Batumi to absolutnie najbardziej kiczowate i pełne Januszy miasto w jakim byłem. Jeżeli jesteś w Gruzji i chcesz pobyczyć się na plaży to polecam położone 10km dalej Gonio.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marcinowy IPhone XS / Oneplus 6.

@grusznix8 Tak jak napisałem wcześniej, nie zobaczymy tu "dzikości Gruzji". Ale na weekendowy wyjazd gdzie chcesz pojeść i pospacerować za śmiesznie pieniądze moim zdaniem bardzo fajnie. W grudniu turystów brak.
Niebawem jadę też zobaczyć Gruzję od drugiej strony: droga wojenna, mniejsze miejscowości i chwila w Tbilisi. Traktuje ten wyjazd w innej kategorii.
  • Odpowiedz