Wpis z mikrobloga

  • 244
Jeśli ktoś szuka pomysłu na weekendowy wypad to polecam Batumi (Gruzja).

Wyjazd całościowo: 700 zł/4 dni
Przelot przejazdy taksówkami, nocleg na 41 piętrze w super hotelu, codziennie jedzenie i picie w restauracjach, zwiedzanie wszystkiego co się da.

Myślę, że spokojnie można to zrobić za jakieś 500 zł.

Można poczuć się jak w mini Dubaju, chociaż nie zaznacie tutaj zbyt wiele dzikości tego kraju.

Jakby ktoś chciał o coś zapytać to śmiało.
Parę zdjęć w komentarzu.

#gruzja #podroze #oswiadczenie #podrozujzwykopem #wakacje #cebuladeals
KuwbuJ - Jeśli ktoś szuka pomysłu na weekendowy wypad to polecam Batumi (Gruzja).

Wy...

źródło: comment_KEisALSSBvL6fFMlSF2yqLHnzJJIILo1.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KuwbuJ: było bezpiecznie? Chodzi mi o dzieci?
Kiedy byliście?
Jak temperatura? Ale taka odczuwalna?
Bo ja rok temu byłem na Malcie. Niby 15 stopni. A zimno jak cholera.
  • Odpowiedz
via Android
  • 39
@Sl_w_k_1 Połowa grudnia. Temperatura 15-20 stopni... Bluza wystarczy aby wyjść z hotelu na cały dzień. Bezpieczeństwo bardzo w porządku. Gruzini są mili kiedy tylko usłyszą, że jesteście z Polski, więc fajnie powiedzieć skąd pezyjechaliscie.

Miasto czyste, brak śmieci na kilkulilometrowym deptaku (nie ma porównania z Albania/Grecja) . W sumie sam spacer po nim to coś niesamowitego... Co kilka krokow pomnik, atrakcją, chustawki. Na przykład podczas spaceru znaleźliśmy otwarte zoo przy plaży (darmowe
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sl_w_k_1 Wiele osób powie, że to nie jest prawdziwa Gruzja tylko miasto na pokaz.

Ale dawno żadne miasto nie zaskoczyło mnie jak Batumi. Co chwilę łaziłem z otwartą mordą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Czowiekbalkon
Przelot 150 zł (z wizz Club). Bez członkostwa około 200-250.

Ja powyżej liczyłem wyższa stawkę.

Wizzair: Warszawa - Kutaisi i transport na miejscu około 10 zl do Batumi (200km).
  • Odpowiedz