Wpis z mikrobloga

  • 244
Jeśli ktoś szuka pomysłu na weekendowy wypad to polecam Batumi (Gruzja).

Wyjazd całościowo: 700 zł/4 dni
Przelot przejazdy taksówkami, nocleg na 41 piętrze w super hotelu, codziennie jedzenie i picie w restauracjach, zwiedzanie wszystkiego co się da.

Myślę, że spokojnie można to zrobić za jakieś 500 zł.

Można poczuć się jak w mini Dubaju, chociaż nie zaznacie tutaj zbyt wiele dzikości tego kraju.

Jakby ktoś chciał o coś zapytać to śmiało.
Parę zdjęć w komentarzu.

#gruzja #podroze #oswiadczenie #podrozujzwykopem #wakacje #cebuladeals
KuwbuJ - Jeśli ktoś szuka pomysłu na weekendowy wypad to polecam Batumi (Gruzja).

Wy...

źródło: comment_KEisALSSBvL6fFMlSF2yqLHnzJJIILo1.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@yakuz nie polecam wynajmować auta, jazda po Gruzji samochodem to samobójstwo. Oni nie maja żadnych przepisów. Transport busami czy nawet boltem/taksówkami jest na tyle tani, że nie opłaca się wynajmować auta. Mówimy o Batumi. Jeśli chcesz jechać gdzieś dalej (np. okolice Kazbegi) to można rozważyć wynajem auta 4x4, ale ja osobiście bym się nie odważył.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś chce tanio zabalować, stół zastawiony cały żarciem, z winem domowej roboty, no wielka biesiada, to polecam. Dostajesz rachunek i wychodzi jakies 40 zł. :D żarcie przepyszne, piwko w knajpie 3 zł.
  • Odpowiedz
Z knajp polecam Retro, żeby zjeść chaczapuri i Khinklis Gemo + na chinkali. W Khinklis Gemo + jest też pyszne wino domowe które z tego co pamietam kosztuje nawet nie 15 zł za litrowy dzbanek :)
  • Odpowiedz
@kemawir123 powiedz, gdzie to znalazłeś. Podeślij link bo #!$%@? cały internet przejrzałem i mniej jak 450 od osoby w dwie strony nie znalazłem.
Edit: i to wszystkie loty z przesiadkami XD
  • Odpowiedz