Wpis z mikrobloga

  • 244
Jeśli ktoś szuka pomysłu na weekendowy wypad to polecam Batumi (Gruzja).

Wyjazd całościowo: 700 zł/4 dni
Przelot przejazdy taksówkami, nocleg na 41 piętrze w super hotelu, codziennie jedzenie i picie w restauracjach, zwiedzanie wszystkiego co się da.

Myślę, że spokojnie można to zrobić za jakieś 500 zł.

Można poczuć się jak w mini Dubaju, chociaż nie zaznacie tutaj zbyt wiele dzikości tego kraju.

Jakby ktoś chciał o coś zapytać to śmiało.
Parę zdjęć w komentarzu.

#gruzja #podroze #oswiadczenie #podrozujzwykopem #wakacje #cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_KEisALSSBvL6fFMlSF2yqLHnzJJIILo1.jpg
  • 72
@KuwbuJ: to Orbi to sieć? zawsze myślałem, że to taki deweloper bardziej. I że wynajmują mieszkania (lub właściciele którzy kupili), ale że nie ma to standardu hotelowego. Ale faktycznie tanio jak na nowy i ładny budyneczek. Niemniej Hilton, Sheraton, Wyndham, Radisson w sezonie zimowym także mają bardzo okazyjną cenę.

Młodzi też mówią po rosyjsku, ale głównie ci, którzy robią jakieś biznesy.

@orany , bardzo katolicki kraj, nigdy nie mieli z nami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KuwbuJ: lecę za miesiac bo z poznania były bilety do kutaisi za 30zl. Zarezerwowalem apartament w tym samym budynku xD Jakies fajne knajpy albo atrakcje w okolicy?
@KuwbuJ: nie no, ja tylko pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi o to, czy to normalny hotel? w sensie mają recepcję, restaurację, obsługę, serwis sprzątający codziennie? bo to o czym napisałem wnioskowałem z booking.com - sam kiedyś szukałem noclegu, ale tych Orbich widziałem kilkanaście, z nieco różnymi nazwami i za każdy razem przypominało to apartament na wynajem a nie hotel. Może to było coś w rodzaju
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KuwbuJ: ograniczyles się tylko do batumi? Bo georgian bus jest świetnie skorelowany z samolotami ale leci nas 4 i kusi trochę żeby wziąć auto zamiast autobusu i moze wyskoczyć gdzieś za miasto. Z innych komentarzy rozumiem ze po radziecku wszyscy mówią?
@PanG
Batumi i jeden nocleg w Kutaisi.

Tego drugiego nie polecam jako miasta (nic tam nie ma). Tym razem skupilem się na Batumi i zwiedzaniu miasta... W lato kolejny wypad do Gruzji, od innej strony.
@KuwbuJ w Kutaisi fajne są okoliczne klasztory + restauracje i noclegi są jeszcze tańsze niż w Batumi. No ale samo miasto niczym się nie wyróżnia. Z kolei Tbilisi jest naprawdę mega, choć bardziej europejskie niż gruzińskie. I przez to stosunkowo drogie, ceny w restauracjach jak w Polsce albo i wyższe. Ale na pewno warto tam pojechać, dwa dni zwiedzania to minimum.
Pobierz
źródło: comment_3Q0hzJWxRIuQmW1bTDLQHxIpMkBwKDHz.jpg