Wpis z mikrobloga

@FargyssSterym: Ja tam nie mam nic przeciwko to nie jego wina, że jesteście #!$%@? #!$%@? i jak zarysujecie to mimo, że płacicie OC to nie zostawicie nawet #!$%@? karteczki. Gość pewnie płaci 4-5k/msc żeby sobie jeździć fajnym autem a jakaś #!$%@? z corollli za 2 tysiące #!$%@? mu bok po czym #!$%@? bo jeszcze jej podwyższą składkę o kilka set złotych i co wtedy. Kupiłem nowy samochód i w pierwszym miesiącu
@FargyssSterym: liczba debili tlumaczacych tego dzbana daje tylko poglad na mentalnosc w tym kraju #!$%@? () kiedys u mnie w pracy za granico polok parkowal na dwoch miejscach swoje kilkuletnie q7 no bo przeciez #!$%@? panisko, nie? #!$%@? ze miejsc nie ma, niech sie martwia leszcze w gownoautach. #!$%@?, ze ludzie przyjezdzaja i dostawczakami do pracy i jakos sie mieszcza, on #!$%@? panisko. tak samo jeden hindus
@Pangia: lol środkowy palec to ma gdzieś między 9 a 11 cm. A ten tutaj wyjeżdża z 50% więcej a jego mały palec 1,5x ma 21 cm czyli 14 cm.

Hehe
O #!$%@?
Szkoda że głupota nie boli byś miał minimum migrene przez pół życia.
@Jin: ale twoja grubość czy chudość raczej jest niezmienna, tyle tylko że masz fotel wyżej i jakiś tam mniejszy czy większy stopień na którym sobie możesz stanąć
@FargyssSterym i bardzo dobrze, jakbym miał X6 to też bym tak parkowal żeby mi jakiś dziadek nie obil drzwiami przy wysiadaniu XD u mnie na samochodzie dużo jest takich śladów spod parkingu marketu i to nawet nie podziemnego
Polecam wszystkim pojezdzic nowym autem po parkingach i po miesiącu policzyć wgniotki
Poprostu ludzie to debile bez poszanowania i rozumu
@robertx: Powiem tak, spoko że potrafisz to zaargumentować i to nie głupio. Sporo jeździłem busem, Opel Vivaro i uwierz, ani razu nie zaparkowałem na dwóch miejscach. Jednak ludzie #!$%@?ący drzwiami w auta obok to po prostu zjeby i na ich zachowanie nr ma wytłumaczenia. Starajmy się żyć tak żeby każdemu było dobrze, nie tylko sobie :)