Wpis z mikrobloga

@Zordon_: Co ma wspólnego moja jazda z ciasnymi miejscami postojowymi? Mirek wyżej przytoczył: szerokość miejsca parkingowego w garażu podziemnym 230 cm. Jeżdżę na co dzień samochodem 200 cm szerokości. Stając idealnie równo pomiędzy liniami zostaje mi 30 cm na otworzenie drzwi i opuszczenie pojazdu jeżeli drugi kierowca stanie równie idealnie. Jeżeli stanie bliżej linii to może mi zostawić zawrotne 15 cm.

Chyba powinienem poćwiczyć raczej wysiadanie przez szyber dach niż jazdę
@CzeXD: Ekstra, nie ma co xD
Poczekaj tylko tą płachtę od deszczu z siebie zdejmę, żeby nie chlupotało xD
No i tak, wiem że każdy marzy o tym aby po pracy jeszcze ciągnąć za sobą wóż z zakupami xD
Znów powracamy do

Komfort podróżowania? Nie słyszałem xD
@CzeXD: Nie stać mnie marnować swój kręgosłup, nogi i zdrowie, żeby ganiać rowerkiem w deszcz czy sterczeć jak widły na przystanku w oczekiwaniu na autobus który miał być 5 minut temu.
Tak samo jak zamawiam cięższe produkty np. wodę z wniesieniem, mimo że dostawa ze sklepu w tej samej dzielnicy dodatkowo kosztuje. Nie stać mnie na nowy kręgosłup.
@FargyssSterym: Ja tam nie mam nic przeciwko to nie jego wina, że jesteście #!$%@? #!$%@? i jak zarysujecie to mimo, że płacicie OC to nie zostawicie nawet #!$%@? karteczki.
Gość pewnie płaci 4-5k/msc żeby sobie jeździć fajnym autem a jakaś #!$%@? z corollli za 2 tysiące #!$%@? mu bok po czym #!$%@? bo jeszcze jej podwyższą składkę o kilka set złotych i co wtedy.
Kupiłem nowy samochód i w pierwszym miesiącu