Wpis z mikrobloga

@FargyssSterym: Bo ja wiem... Mandat za złe parkowanie (ewentualny) z pewnością jest mniejszy niż naprawa wgniecionych/obitych drzwi. Te miejsca parkingowe w marketach to jest jakaś kpina, wjedziesz na równo z liniami, żeby nikomu nie przeszkadzać to jak masz większe auto to nie ma #!$%@?, żebyś otworzył drzwi nawet
  • Odpowiedz
@FargyssSterym: jak sie ma psa to nie ma problemu. Wystarczy miec w zapasie kupe w woreczku i wymazac klamki od srodka

mozna tez cos smierdzacego wlac w kratki od podszybia tam gdzie wentylator newiewu zaciaga powietrze ()
  • Odpowiedz
@ptasiek2: są jeszcze parkingu premium w szanowanych galeriach. Miejsca pod dostatkiem
w ogóle po co takie panisko by jeżdziło do galerii co nie ma specjalnego parkingu dla bogatych ludzi z duzymi samochodami
  • Odpowiedz
@FargyssSterym: Parkowanie na podziemnym parkingu w galeriach to rak, i jeszcze te słupki, no #!$%@? jakimś małym #!$%@? to bez problemu się stanie, ale spróbuj suvem pokroju X5/X6 czy jakims kombi, to graniczy z cudem XD
Nie mówiąc już o tym, że parkingi robione są pod motocykle chyba, bo jak normalnie staniesz w liniach to nie otworzysz drzwi XD
  • Odpowiedz
@ptasiek2, @Megawonsz_dziewienc, @robertx: o matulu jak mi przykro
to kup sobie jeden z drugim w takim razie malucha jak się nie mieścisz w miejscu parkingowym
szybkie sprawdzenie w google i tak
x6 ma 1989 mm szerokości
przykładowy miejski piździk seat ibiza ma 1780 mm
21 cm różnicy czyli jakieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Pangia: obecna norma mówi o szerokości miejsca parkingowego 2,3m więc litości... że masz nie po kolei w głowie i wychodziłeś przez okno, nie nasza wina.
@Dusha: skoro ma wybór, a pojazd ma homologacje to dlaczego ma rezygnować z wyboru?
  • Odpowiedz