Wpis z mikrobloga

@robertx: wiesz, ja się nigdy do tego nie posunę, rzucę #!$%@?ą pod nosem i pojadę dalej szukać. Ale mało to narwanych? IMHO jest większa szansa że ktoś przejedzie kluczem (co wcale nie musi być jakoś bardzo widoczne) niż obije drzwiami przez nieuwagę.
@PokoryDoZycia: moze ktos ma troche wieksza rodzine i nie miesci sie w yaris czy tico? W tym zmiesci sie na spokojnie piecioosobowa rodzina. Ktos tez czasami robi wieksze zakupy i nie bedzie jezdzil 6 razy do sklepu. Ktos mieszka w malym miescie i nie ma problemow z parkowaniem? Powodow jest mnostwo.
@darkbs01: I naprawdę jedynym rozwiązaniem jest SUV? Czyli de facto połączenie samochodu osobowego z terenowym co w mieście nie ma żadnego sensu. Jest często nie ekonomiczny, za duży do poruszania się po mieście. Przecież istnieją pojemne auta które nie są przy tym tak szeroki i ciężkie.
@diogene: Ja dla własnego komfortu parkując pod marketem parkuję jak najdalej tylko od wejścia się da. Tak, żeby nie przeszkadzać innym. I tam sobie jak skończony burak zajmuję dwa miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stając idealnie pomiędzy liniami i parkując przodem jak ktoś stanie z mojej lewej strony i ktoś z mojej prawej to żeby wyjechać musiałbym czekać aż któryś z nich łaskawie wróci do auta (
@Jin
@ptasiek2
@robertx z tym pajacem Pangia nie dyskutujcie. Busiarz, pan wszystko-wiem-najlepiej, nikt poza nim nie ma racji, a kija w dupie ma jak cztery swoje środkowe palce. Taki typowy Zbyszek co marudzi na cały świat, bo jego życie jest szare i do dupy. Na czarno mnie dal, bo on chamsko z kogoś zażartował i było super, ale jak juz ja z niego to było "uuuu, do mnie tak nie wolno".
@FargyssSterym: NIE ZGADZAM SIĘ ! Moim zdaniem winne są markety, na tych miejscach swobodnie można parkować CLIO, TWINGO, FIATA PANDE - wszystko większe po 2 wizytach w markecie ma zaraz zagięte lub obite drzwi / bok - moim zdaniem to #!$%@? robić mikro miejsca parkingowe żeby tylko upchać jak najwięcej.

Jeszcze dwie historie:

1. Stoje sobie na parkingu raz, siedze w aucie, idealnie w liniach, na samym środku.... Za chwile kobieta