Wpis z mikrobloga

@noshieeeeeeet: Lateks to, zgodnie z samą definicją jaką wymyślił Wykop, grupa która stanowi swoistą szarą eminencję Szkolnej. Po kryjomu ingerują w uniwersum, manipulują postaciami, filmami i okłamują fanów. Mają swoje własne tajne grupki "premium" dostępne dla nielicznych. Główną motywacją lateksu dla bycia lateksem jest żądza atencji i zarabiania pieniędzy na bohaterach.
@mavon: z tą definicja co podałaś jak najbardziej Fiodor jest lateksem dla mnie bardziej konkretną definicja lateksa jest taka że dana postać morywuje chęć kierowania manipulowania mająca na celu osiągnięcia korzyścią majtkowych póki co Fiordora można zaliczyć mimo mojej wielkiej sympatii do grupy coś pośrodku ale jak wiadomo mała decyzja może spowodowwc spadek do grupy lateksowej
@mavon: przepraszam bardzo! Nie napisałem tego nigdzie że naraża życie zawodowe nawet pomagając bezdomnemu szukamy pobudek typu dobry uczynek itp on też ma jakieś pobudki może potrzebuje atencji itp ciężko mi go stwierdzić po filmikach z reguły człowiek szuka tego czego nie ma chociaż nie wykluczam finansowego drugiego dna dajmy się sytuacji rozwinąć chociaż śmieszy mnie wykopowe nie jesteś za Fiodorem to jesteś lateks bo to jest już hipokryzja najwyższego poziomu